Agnieszka Kaczorowska, która znana jest głównie z roli Bożenki w serialu "Klan" oraz występach w "Tańcu z Gwiazdami" 6 lat temu poznała swojego przyszłego męża, czyli Macieja Pelę.

Reklama

Para po roku znajomości wzięła ślub. Niedługo potem na świat przyszły dwa owoce tej miłości - 4-letnia Emilka oraz 2-letnia Gabrysia.

Ślub Kaczorowskiej i Peli odbył się latem 2018 roku. 7 września aktorka i tancerz postanowili pokazać, jak uczcili 5. rocznicę ślubu. Zamieścili w sieci serię zdjęć z wyjazdu do Włoch.

Agnieszka Kaczorowska o małżeństwie z Maciejem Pelą: Miłość trwa

W te 5 lat wydarzyło się tak wiele, że trudno uwierzyć, że to tylko 5 lat… Przede wszystkim zostaliśmy rodzicami dwóch cudownych dziewczynek. Nasze życie nie jest tylko usłane różami, choć nasza umiejętność dostrzegania tego, co dobre i skupianie się na pozytywach, pozwala nam naprawdę pięknie żyć. (...) Miłość trwa. Z roku na rok jest pełniejsza i mocniejsza - napisała Kaczorowska.

Reklama

Trwa ładowanie wpisu Instagram

Fani szybko pospieszyli z gratulacjami.

Miłości pięknej i niegasnącej wciąż i na lata!; Pięknie się na was patrzy, wspaniała sesja, cudowna pamiątka; Przepięknie! Takie szczęście i wdzięczność bije z każdego kadru! Gratuluję z całego serca! Najpiękniejsza sesja, jaką widziałam. Sceneria jak z "Gladiatora" - pisali.