Paweł Deląg ma dwóch synów. Pierwszy to 29-letni Paweł Junior a drugi 21-letni Mikołaj.

To właśnie ten pierwszy na początku 2022 roku stanął na ślubnym kobiercu. Chwilę później Paweł i jego żona Adrianna Malicka powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Reklama

Adrianna opublikowała na Instagramie tajemnicze zdjęcie z wózkiem, nie zdradzając przy tym płci ani imienia pociechy. Okazało się, że para powitała na świecie córkę, Rozalię. W podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego Paweł Deląg opowiedział, jak czuje się w roli dziadka i jak wyglądał ślub jego syna.

Paweł Deląg o byciu dziadkiem: Nie byłem na to gotowy

Uczucie jest zaskakujące. Nie byłem na to gotowy i wyraźnie powiedziałem w rodzinie, że zwracać się do dziadka może tylko Rozalia, czyli moja wnuczka, więc trochę czasu mam. Nagle coś się otwiera- wyznał.

Przyznał jednak, że nie czuje się gotowy na to, by samodzielnie opiekować się wnuczką.

Reklama

Jak Paweł Deląg wspomina ślub syna?

Nie czuję się na to gotowy. Jak Rozalia trochę podrośnie i będzie o czym pogadać, to bardzo chętnie - wyznał.

Okazuje się, że o ślubie syna Deląg dowiedział się trzy dni przed planowanym terminem. Wspomniał też moment, kiedy dowiedział się, że zostanie dziadkiem.

Sytuacja była szczególna. Już wtedy nadciągnęła wojna, a raczej napaść Rosji na Ukrainę. To był szczególny moment, dla nas coś się zaczyna, osobiste święto rodzinne, a tutaj duże wydarzenie. Wszyscy zapamiętaliśmy ten dzień. (...) Ślub był ładny, nieduży, w gronie rodzinnym - przyznał aktor.