Małgorzata Tomaszewska kilka dni temu pochwaliła się w sieci zdjęciami, na którym widać było wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Okazuje się, że gwiazda "Pytania na śniadanie" jest w 3. miesiącu ciąży.

Reklama

Zarówno fani, jak i koledzy z programu przesyłali jej ciepłe słowa i liczne gratulacje. Małgorzata co prawda już pojawiła się na planie programu, ale zdjęcia, które zamieściła w sieci, wykonane zostały podczas jej wakacji na Krecie.

Zabrała na nie swojego 6-letniego synka Enzo. Chłopiec jest owocem jej pierwszego małżeństwa. Na fotografiach widzimy Tomaszewską w basenie.

Prezenterka ubrana jest w kostium kąpielowy, które wyraźnie eksponuje jej dekolt i podkreśla kształty. Przed nią w basenie pływa taca w kształcie serca. Na niej znajdują się m.in. dżem, rogaliki, naleśniki, truskawki. Znalazły się też na niej dwa kubki oraz kieliszki do bezalkoholowego szampana.

Z pewnością Małgosia na wakacje oprócz syna, zabrała też swojego obecnego partnera, którym jest niejaki Robert. Prezenterka nie ujawnia kim jest mężczyzna. Mocno strzeże jego prywatności i zależy jej na tym, by ojciec przyszłego dziecka pozostał możliwie jak najdłużej anonimowy.

Jak w bajce, prześlicznie, można się zakochać; Gosia przepięknie wyglądasz; Cudownego śniadania i smacznego Małgoni, dbaj o siebie i dogadzaj sobie i dzidziusiom; Super cię widzieć taką szczęśliwą! - komplementowali zdjęcia internauci.