Monika Olejnik odpoczywa na wakacjach. Właśnie zamieściła w sieci kilka kardów ze swojego wyjazdu. Prezentuje się na nich w kostiumie kąpielowym. Internauci nie szczędzili dziennikarce TVN24 komplementów. "Wyglądasz jak milion dolarów" - napisał jeden z nich.

Reklama

Monika Olejnik znana jest nie tylko ze swoich rozmów w programie "Kropka nad i", ale także zamiłowania do mody i sportu. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się zdjęciami z życia prywatnego a wśród nich fotografiami ze swoich wyjazdów.

Tym razem Olejnik pochwaliła się zdjęcia ze swoich wakacji. Gwiazda TVN24 przebywa obecnie na Korsyce. Fotografie w stroju kąpielowym w panterkę wywołały poruszenie wśród obserwatorów profilu dziennikarki.

Olejnik ma 67 lat a figury może pozazdrościć jej niejedna młodsza kobieta.

Reklama

Internauci do Olejnik: Wygląda pani jak Afrodyta wyburzająca się z morskiej piany

Dziennikarka nie stroni od sportu i zdrowej diety. Nie dziwi, więc, że w komentarzach pojawiło się wiele komplementów.

Pani Moniko wygląda pani jak Afrodyta wyburzająca się z morskiej piany;Pani Monika podziwiam! W pracy jest pani profesjonalna, wygląda pani perfekcyjnie w każdym calu, a na wakacjach luz. I to ciało! A przecież zbliża się pani do 70.;Jest pani taka energiczna i wygląda pani jak nastolatka - pisali.