Doda od pewnego czasu związana jest z Dariuszem Pachutem. Mężczyzna skradł jej serce po tym, jak piosenkarka była bohaterką programu "Doda. 12 kroków do miłości". Gdy show, w którym nie znalazła miłości skończyło się, ona się zakochała.

Reklama

Jesienią widzowie Polsatu znów zobaczą piosenkarkę na szklanym ekranie. Tym razem w ramówce pojawi się program "Doda. Dream Show". W najnowszym wywiadzie wokalistka opowiedziała o tym, jak przebiega realizacja programu. Przygotowania show już się zaczęły a Doda jest na etapie poszukiwania tancerzy, z którymi wyruszy na trasę koncertową. Na co zwraca uwagę?

Na to, co zwraca uwagę normalna osoba pod sceną. Charyzma, talent taneczny - ten taniec musi hipnotyzować i zwracać uwagę - ale przede wszystkim ta charyzma - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Co Doda powiedziała na temat rozpadu jej związku?

Przyznała, że szuka prawdziwych artystów.

Artysta zawsze ma wizję, artysta nie pracuje "od do", artysta ma bardziej otwarty umysł, otwarte serce i robi coś dla sztuki. Tego nie zrozumie rzemieślnik, który jest tytanem pracy i ma coś zrobić (...). Artyści są wolnymi ptakami - nie da się ich okiełznać- wyjaśniła.

Podczas rozmowy została zapytana o doniesienia na temat rozpadu jej związku.

Niech każdy zajmie się swoim kawałkiem podłogi- powiedziała.