… O tym, że zdewastowano grób Patryka Perettiego, poinformował portal Pudelek.pl. Wydarzenie miało miejsce krótko po uroczystościach pogrzebowych, które odbyły się w miniony piątek, 21 lipca. Patryka pochowano na krakowskim cmentarzu Grębałowskim. Żegnała go rodzina i liczne grono znajomych.

Reklama

Po tym, jak dziennikarze portalu ustalili, że grób mężczyzny został zniszczony, skontaktowali się z menadżerem Sylwii Peretti. Mężczyzna potwierdził, że doszło do aktu wandalizmu i poinformował, że sprawa została zgłoszona na policję. Adam Zajkowski powiedział też, że od chwili tragicznych zdarzeń matka zmarłego jest ofiarą potężnego hejtu.

"Czas powiedzieć dość tej obrzydliwej mowie nienawiści, która nigdy nie powinna mieć miejsca, szczególnie w takiej sytuacji. Mówimy tu o cierpiącej matce, która jest na skraju załamania, która straciła swoje jedyne dziecko, a ataki w sieci cały czas się nasilają. Doprowadziło to do tego, że dzień po pogrzebie Patryka jego grób został zdewastowany, a Sylwię straszono. Ludzie karmią się tą tragedią, podsycając nienawiść, zamiast wyciągnąć wnioski i zadbać o swoich najbliższych", powiedział Zajkowski Pudelkowi.