Choć Kim Kardashian rzadko oficjalnie dzieli się informacjami na temat swojego życia prywatnego, cały czas jest ono przedmiotem publicznego zainteresowania. Kiedy tylko Kim pojawia się publicznie z mężczyzną, pojawiają się rozważania i domysły na temat tego, co ich łączy, a także, jak długi przetrwa. Kim miała już bowiem wielu partnerów i jak dotąd żaden z jej związków nie przeszedł pomyślnie próby czasu. W ostatnich czasach rozpadło się zarówno bardzo głośne małżeństwo Kim z Kanye Westem, jak i późniejszy związek z Pete’em Davidsonem. Wcześniej celebrytka też była już zamężna, a jej historii nie brakowało również przelotnych romansów.

Reklama

Teraz media donoszą, że na Kim weszła w nową relację. Jeśli wierzyć plotkom, spotyka się z Tomem Bradym. Jeden z najbardziej znanych amerykańskich futbolistów - karierę sportową zakończył na początku 2023 roku - 13 lat był mężem Gisele Bundchen. Para ma dwoje dzieci, a rozstała się w 2022 roku.

Kim i Tom byli razem na przyjęciu Michaela Rubina 4 lipca w Hamptons. Do Sieci trafiły zdjęcia z tej imprezy, na których było ich widać razem. To podobno nie jedyne wspólne fotografie zakochanych. Para nie zamierza się już ukrywać.

Myślicie, że z tej mąki będzie chleb…?

Tom Brady / Shutterstock
Reklama