Kinga Rusin postanowiła zamieścić na swoim Instagramie post, w którym złożyła życzenia dziecom z okazji ich święta. Prywatnie była gwiazda stacji TVN jest mamą Poli i Igi Lis.

Reklama

Na fotografii dołączonej do wpisu widzimy Rusin z małą córką Polą. Zdjęcie, jak wynika z podpisu, zostało wykonane w 1998 roku.

Ja z małą Polą 1998r ♥️ PS.Do wszystkich dzieci w 2023: Drogie Dzieci, w dniu Waszego święta życzę Wam z całego serca, żebyście miały szansę dorastać w normalnym, demokratycznym, europejskim kraju! Żeby pieniądze z budżetu, do którego dokładają się Wasi rodzice płacąc podatki, były wydawane na edukację, opiekę psychologiczną, pomoc tym z Was, które na starcie mają gorzej, a nie na „wille +” dla kolegów ministra i fejkowe fundacje służące wyłącznie drenowaniu naszej wspólnej kasy - czytamy.

Czego życzy z okazji Dnia Dziecka Kinga Rusin?

Rusin pisze też o ministrze edukacji, czystym powietrzu oraz dyktaturze.

Życzę Wam, żeby minister edukacji, który decyduje o Waszych szkołach nie był kato-oszołomem i nie robił ze szkoły miejsca opresji dla wielu z Was, gdzie bałybyście się wyrazić własnego zdania lub powiedzieć na głos co czujecie. Żeby Rzecznik Praw Dziecka reprezentował Wasze interesy, a nie interesy ideologiczne partii, która załatwiła mu ciepłą posadkę - pisze Rusin.

Reklama

Życzę Wam, żeby do czasu kiedy osiągniecie pełnoletniość odpowiedzialni dorośli zapewnili Wam czyste powietrze, żeby do tego czasu nie wycięli wszystkich polskich lasów i nie zabili wszystkich żyjących w nim zwierząt, żebyście mogły podziwiać, nie tylko na filmach dokumentalnych, wspaniałą polską przyrodę, nasze wspólne narodowe dobro - dodaje.

Życzę Wam Kochane Dzieci kraju bez dyktatury i złodziejskiej ośmiornicy PiSu. Ps. Poproście rodziców, żeby poszli na wybory i głosując myśleli przede Wszystkim o Waszej przyszłości. Trzymam kciuki! - kończy swój wpis.