Przez niemal 30 lat Krzysztof Skiba był mężem Renaty. Kobieta z zawodu była tłumaczem greki i łaciny.

Małżonkowie mają dwójkę dzieci - Tymoteusza i Tytusa. Skiba mimo, że nie był jeszcze rozwiedziony, związał się z 26-letnią fotomodelką Karoliną Kempińską.

Reklama

Mam wielu kolegów, którzy pozostają w wieloletnich związkach i się w nich męczą, a ja już tak dłużej nie chciałem. Mam prawo do szczęścia. Poza tym jestem artystą i potrzebuję muzy, a ta młoda kobieta sprawia, że mam energię, chce mi się żyć i czuję, jakbym znowu miał 18 lat! - mówił w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Przyznał, że jego małżeństwo "legło w gruzach" a uczucie "wypaliło się".

Z Renatą to także była wielka miłość, ale po 34 latach coś się wypaliło. Mamy dwóch dorosłych synów.Zabezpieczyłem finansowo rodzinę, właściwie zostawiłem w Gdańsku cały majątek. Żonie zostawiłem spory dom, zabrałem tylko samochód, który jest mi potrzebny do pracy, i dwie walizki - mówił.

Teraz za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że jest rozwiedziony.

Dziś (13 marca) w Sądzie Okręgowym w Gdańsku (Wydział ds rodzinnych) uzyskałem rozwód za porozumieniem stron i bez orzekania o winie. Dziękuję Mecenasowi Krzysztofowi Dudkowi za sprawne i profesjonalne poprowadzenie mojej sprawy. Karolina i ja jesteśmy szczęśliwi - napisał.