Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę. Schudła 15 kilogramów a do zmiany sposobu odżywiania zmotywowały ją negatywne komentarze na temat jej wyglądu.

Reklama

Skąd przyszła motywacja? Czytałam nieprzychylne komentarze. Czytałam, że jestem za gruba, że wyglądam jak mama Zenka - powiedziała.

Danuta Martyniuk nie tylko opowiedziała o swojej diecie, ale też gotowała na antenie. Zrobiła m.in. dietetyczną owsiankę, barszcz ukraiński, czy uwielbiane przez jej męża zrazy.

Jak wygląda dieta Danuty Martyniuk?

Żona Zenka Martyniuk zdradziła również, jak wygląda jej dieta. Okazuje się, że dzień zaczyna od kisielu z siemienia lnianego, później wypija kawę z mlekiem bez laktozy, a na śniadanie je owsiankę z dodatkiem jogurtu, kefiru, owoców i orzechów.

Reklama

Do obiadu nie podjadam. Na obiad jem mięso i surówkę. Teraz mogę sobie pozwolić na ryż, makaron. Ale nie jem ziemniaków - powiedziała.

Ostatni posiłek jem między 17 i 18. To kanapeczka z chudziuteńką wędlinką. Zmniejszyłam porcję masła. Jem dużo owoców. Sękacza już nie jem, no, chyba że kawałeczek, jak mi się bardzo zechce - dodała.

Poza dietą pani Danuta wykonuje ćwiczenia na brzuch i chodzi na zabiegi modelujące sylwetkę.