Pod koniec grudnia 2020 roku pojawiła się informacja, że Kurdej-Szatan straciła pracę w serialu "M jak miłość".

Reklama

Bohaterka, w którą wciela się aktorka, wyjechała do Francji.

Krążyły pogłoski, że władze TVP zakończyły współpracę z aktorką, ponieważ zbyt głośno wyrażała swoje poglądy na temat wspierania kobiet i poparła Paradę Równości w Warszawie.

Okazuje się, że aktorka wraca na plan serialu. Na Instagramie aktorka opublikowała zdjęcie swojej serialowej bohaterki, któremu towarzyszy krótki wpis: "Joanna wraca".

Na planie "M jak miłość" jestem już od dwóch miesięcy, ale produkcja prosiła mnie o wstrzymanie się z tą informacją, ponieważ zdjęcia są kręcone na około trzy miesiące wcześniej niż odbywa się emisja i produkcja miała swój plan na ogłoszenie mojego powrotu - bardziej "hucznie". Na przełomie listopada/grudnia dostałam telefon od produkcji z pytaniem, kiedy będę gotowa wrócić po porodzie do pracy. Po siedmiu latach ciągłego bycia na planach zdjęciowych chciałam odpocząć i bardzo dziękuję produkcji, że z takim szacunkiem odniosła się do mojej prośby. Wspólnie ustaliliśmy, że wrócę w nowym roku, około lutego/marca. I tak też się stało - mówiła na początku maja w rozmowie z Onet.pl aktorka.