Tym razem jednak, bardziej niż o własne straty finansowe i wizerunkowe, Małgorzata boi się o fanów, którzy mogliby dać się nabrać naciągaczom. Fałszywa reklama dotyczy bowiem środka odchudzającego niewiadomego pochodzenia, który może być bardzo szkodliwy dla zdrowia.

Reklama

Z tego powodu Rozenek postanowiła ostrzec swoich fanów przez niebezpiecznym specyfikiem:

Ważne‼️‼️‼️ W sieci pojawiły się „reklamy” niby cudownego środka na odchudzanie. Jakichś kropel. Użyto mojego wizerunku, sfałszowano zdjęcia mojego profilu czy wywiad, którego oczywiście nie udzieliłam. Sprawa jest poważna, bo ten specyfik jest podejrzewany o bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie.
NIE KUPUJCIE GO‼️ ‼️

W dalszej części posta Małgorzata Rozenek wyjaśniła, że osobiście nie wierzy w żadne cudowne specyfiki na odchudzanie, a o wymarzoną sylwetkę woli walczyć sprawdzonymi sposobami:

Nie ma innej drogi do uzyskania wymarzonej sylwetki niż: ruch i zdrowa, zbilansowana dieta, No i czasami niektóre zabiegi 😉😜 sprawa ta została już zgłoszona odpowiednim służbom a moi prawnicy już nad nią pracują. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ ‼️‼️‼️Wasze zdrowie jest najważniejsze ‼️‼️

Ofiarami oszustów, bezprawnie wykorzystujących wizerunki znanych osób padli wcześniej między innymi Magda Gessler, Marcin Prokop, Kinga Rusin czy Piotr Kraśko.