Polski gwiazdor ekranu zarobił sto tysięcy w dwa tygodnie!

Tabloid zauważa, że na takie pieniądze niektórzy pracują całymi latami. A Borys Szyc potrafi zgarnąć tak pokaźną sumkę w dwa tygodnie! Jak to możliwe?

wróć do artykułu
  • ~Jarząbek
    (2011-11-09 08:08)
    Film oczywiście będzie jak każdy polski film współczesny, żenujący.
  • ~haahaa
    (2011-11-09 08:45)
    jaki aktor
  • ~fufek_01
    (2011-11-09 08:52)
    ...kariera Szyca jest zadziwiająca, niezbyt postawny facecik o fizjonomii drobnego praskiego cwaniaczka robi u nas za filmowego amanta; na dodatek zawsze gra Borysa Szyca; taki z niego wszechstronny aktor jak z Wiśniewskiego śpiewak; ale faktycznie kasę umie robić, a do tego trzeba być artystą i tego mu zazdroszczę
  • ~mim
    (2011-11-09 08:55)
    Co on ma wsólnego z gwiazdorem?
  • ~Krystyna
    (2011-11-09 09:00)
    100 tys. za 2 tygodnie to duża kasa? 14 dni po 7 tys. za dzień. Gwiazda za jeden dzień zdjęciowy bierze kilkadziesiąt tysięcy/często USD lub EURO/. to jest duża kasa ale dla emeryta lub pracujących na etacie.
  • ~misiek
    (2011-11-09 09:01)
    To jest przykład jaka grupa ludzi i z jakim pochodzeniem jest dopuszczana do zgarniania fortun z góry wiadomo że nie sprawiedliwych
  • ~kinomaniak
    (2011-11-09 09:15)
    w Polsce mamy około 20 aktorów i występuja oni we wszystkich filmach, Szyc zagrał w Bitwie Warszawskiej, Kac wawa, Adamczyk czyli Och karol który został papieżem i karolak łącznie zawsze w każdym polskim nowym filmie, nienawidzę tych gniotów
  • ~Urb@
    (2011-11-09 09:18)
    Boże co za zawiść. W końcu nikt nikomu nie broni ukończyć PWST czy innej szkoły aktorskiej. A poza tym to jest kwota brutto z czego mu wezmą podatek, ZUS honoraria dla agenta i.t.p. tak że az tak dużo na rękę to mu nie skapnie.
  • ~.......
    (2011-11-09 09:33)
    dobrze że nie nazywacie pajaca Bogiem heheheehe
  • ~czym sie tu POdniecac
    (2011-11-09 09:48)
    thuske kradnie dziennie 100x tyle
  • ~iustus
    (2011-11-09 11:32)
    Wprowdzcie szybko - jak chce paliknot - podatek liniowy, a by biendy aaktor nie musial z podakow tak bardzo finansowac bezronbotnych.
    Co za chory kraj!!!
  • ~Zenek
    (2011-11-09 15:28)
    No tak, skopiowali amerykanski hit, a wyjdzie im na pewno jak zwykle, czyli taka szmira jak Ciacho, albo Weekend.
  • ~J 56
    (2011-11-09 17:30)
    dobrze że tyle zarabia za ciężką pracę tylko czy płaci na zus i podatki bo na starość będzie znowu narzekał że nie ma za co żyć jak inni artyści
  • ~????
    (2011-11-09 18:24)
    A co to za lewacka gnida ? Gwiazda Dawida ?
  • ~:)
    (2011-11-09 22:39)
    A "dziennikarzom" tabloidu żal ... sciska. Było zostać aktorem. Zazdrość to poważna choroba

Może zainteresować Cię też: