Widać, że kobiety Przemka bardzo się polubiły od czasu grudniowej operacji przeszczepu nerki jego chorej córeczce i późniejszych tragicznych powikłań. Kiedy bokser zapadł na kilka dni w śpiączkę, obie Ewy na zmianę czuwały przy jego szpitalnym łóżku. Zawiązała się pomiędzy nimi tak silna nić porozumienia, że teraz wręcz przepadają za swoim towarzystwem - ironizuje "Fakt". Również mała Nicole, córka Przemka i Ewy Pacuły, zżyła się z obecną partnerką boksera.

Ledwie wrócili w ubiegłym tygodniu ze słonecznego Egiptu, gdzie wspólnie wypoczywali i zażywali słonecznych kąpieli, a już po paru dniach umówili się całą czwórką do kina - pisze bulwarówka.

Nie ma co ukrywać, że z takiej sytuacji najbardziej korzysta Nicole. Dziewczynka na pewno cieszy się, że ma na wyciągnięcie ręki i mamę, i tatę, i obecną ukochaną taty. Takich doskonałych układów nie spotyka się zbyt często wśród rozwiedzionych par i ich nowych partnerów - pisze "Fakt". Tymczasem nie trzeba długo szukać, by spotkać na warszawskiej ulicy szczęśliwą rodzinkę Saletów w komplecie.