Już od kilku dni - jak informuje gazeta - przystojnego blondyna można spotkać w towarzystwie nowej kobiety. Przedwczoraj Kuba zabrał ją na kawę do jednej z najmodniejszych knajpek w centrum Warszawy. Po ponad dwóch godzinach plotkowania nie omieszkał obdarować piękności czułym pocałunkiem na pożegnanie. To może oznaczać tylko jedno. Ta urocza brunetka jest najnowszą zdobyczą aktora. Czyżby to ona była kością niezgody w związku Wesołowskiego i Książkiewicz? - zastanawia się bulwarówka.

Reklama

Kuba na salonach ma opinię bawidamka - twierdzi "Fakt". Raczej nie jest stabilny w uczuciach i bardzo lubi obracać się w towarzystwie pięknych kobiet. Ta słabość do płci pięknej prawdopodobnie była powodem jego rozstania z Weroniką. Cóż, najwyraźniej Kuba nie dorósł jeszcze do poważnego związku z dojrzałą kobietą... - komentuje bulwarówka.

Aktor zmienia dziewczyny jak rękawiczki. Kilka lat temu, na początku jego kariery aktorskiej, zawładnął sercem Joanny Jabłczyńskiej. Przez pewien czas wspólnie balowali w klubach, ale Kuba szybko zmienił ją na bardziej doświadczoną Kasię Sowińską. Po pięknej prezenterce MTV widywano go na salonach z żoną Oliviera Janiaka Karoliną Malinowską - wylicza "Fakt".

Niecałe dwa lata temu Kuba związany był z trzydziestoparoletnią zamożną rozwódką, dyrektorką jednej z największych polskich firm. Podobno planował z nią nawet ślub. Nic z tego jednak nie wyszło. Potem nastąpił głośny romans z Weroniką Książkiewicz. Kiedy wszyscy już myśleli, że playboy ustatkuje się u boku pięknej blondynki, gruchnęła wieść o rozstaniu. I tym razem Kuba nie wytrzymał w związku zbyt długo - informuje bulwarówka.

Obecnie w ramionach przystojniaka gości tajemnicza brunetka. Wesołowski nie ukrywa swych spotkań z nią, więc może to początek kolejnego burzliwego związku aktora. A może jednak tym razem Kuba pokocha mocniej, dojrzeje i zwiąże się z tą dziewczyną na stałe? - zastanawia się "Fakt".