Koniec romansu Małgorzaty Foremniak. Znowu jest singielką

| Aktualizacja:

Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że Małgorzata Foremniak spotyka się z pewnym bogatym i wpływowym mężczyzną. Jednak jak się okazuje, to już nieaktualne. Aktorka znowu jest sama.

wróć do artykułu
  • ~zakochany w malgosi
    (2015-01-18 07:36)
    pani malgosia to naprawde piekna kobieta jestem bogatym amerykaninem polskiego pochodzenia i nawet za jedna godzine z malgosia poswiecil bym nawet 5 milionow dolarow
  • ~LuC
    (2012-03-18 13:58)
    To, co robią niektóre aktorki to rodzaj PROSTYTUCJI. Należy nazywać rzeczy i zjawiska po imieniu!
  • ~Dziki
    (2012-03-18 08:59)
    Jak lubisz rodzinne ciepełko to trza było siedziec na tyłku
  • ~Genitaliusz
    (2012-03-18 08:22)
    A może by tak przypommniała sobie o swoim sakramentalnym małżonku ponieważ według Boga nadal jest jego żoną.
  • ~Miklus
    (2012-03-17 19:28)
    Siostrzenica pasierbicy wujka mojego szwagra też jest singielką, bo na drugi dzień po weselu ten jej goguś spotrzebował na oczach swojej teściowej bratową weselnego starosty, dlatego dostał po ryju i było po wszystkim.
  • ~Amigo
    (2012-03-17 15:43)
    Stara baba, co z niejednej kanapy spadła uwierzyła po raz kolejny w czystą nieskalaną miłość!. Komedia!. Jak można, mając taki bagaż doświadczeń, być tak naiwną i snuć marzenia o karierze w Hollywood lub gdzie indziej za granicą. Czy podstawą do tego miała być uroda nie pierwszej już przecież świeżości, czy też wybitny talent, którego porażającej siły polski widz i telewidz przecież nie doświadczył? NIe, po stokroć nie!. Zauroczenie pani w średnim wieku kolejnym erotycznym doświadczeniem i tyle. Szkoda miejsca na portalu na takie newsy.!
  • ~gogus
    (2012-03-17 08:46)
    Pierwsza raszpla III RP
  • ~sad
    (2012-03-17 05:25)
    "Małgosia, którą jest ciepłą, rodzinną kobietą"
    powinno być :
    no i ciepłą i wilgotną
    wielorodzinną, albo multirodzinną
    ... jak każda latawica...
    zenada
  • ~macedoński4
    (2012-03-17 01:27)
    biedna Małgosia,tak ją lubię że chętnie bym ją pocieszył
  • ~Zbigniew
    (2012-03-16 19:48)
    STARE ORGANY ALE ZAGRAC NA NICH JESZCZE MOZNA OO.
  • ~anna63
    (2012-03-16 19:00)
    Kobiety im są starsze tym mądrzejsze! Wiedzą czego chcą!
  • ~Kochas
    (2012-03-16 15:37)
    Jak sie ma 45 lat to "zasoby" chetnych do romansu sa coraz mniejsze.
    Spiesz sie Malgosiu !
  • ~1963
    (2012-03-16 15:11)
    Pani Małgorzata to uż stare pudło. Czy nie czas najwyższy się opamiętać?
  • ~wiktor
    (2012-03-16 13:30)
    a kim ona jest?
    Ma jakąs znaczącą rolę?.. nie
    ma jakiś istotny wkłąd w rozwój polskiej kultury?.. nie
    jest załoną, niezbyt ciekawą kobitką i.. całe zycie bedzie sama.
    Po co komu taki knot jak ona?
  • ~ania
    (2012-03-16 13:08)
    Ludzie to totalna bzdura fakt puszcza ściemy .widzialam ich zarezem w poniedzialek w knajpie gdzie pracuje! !! Piekna kobieta i przystojny facet bardzo do siebie pasują! wiec nie mogli sie rozstac do wczoraj a dzisiaj to fakt wydrukowal . ludzie sciema na calego . Ktos zarabia na takich informacjach , jak zwykle pewnie ktos z rodziny! ! albo zazdrosny przyjaciel ktory chce byc blisko pani Malgosi .
  • ~milosnik_szpagatu
    (2012-03-16 09:59)
    Przypomnijcie, czy to Foremniakowa jakis czas temu ujawnila ze odchudza sie stosujac plukanie kichy (lewatywy) kilka dni w tygodniu?