O zaręczynach Berry i Martineza zrobiło się głośno, kiedy aktorka została przyłapana przez fotografów z pierścionkiem na palcu. Spekulacjom nie było końca, aż do tej pory. Aktor po raz pierwszy przyznał publicznie, że oświadczył się Halle na otwarciu swojej restauracji Villa Azur w Miami.

Reklama

- Tak, oczywiście - jesteśmy zaręczeni! - powiedział.

Martinez zaprzeczył plotkom o tym, że pierścień jest dziełem znanego tureckiego designera biżuterii Gurhana Orhana. Szmaragdowy pierścionek zaręczynowy w rzeczywistości zaprojektował Robert Mazlo, jubiler z Paryża, którego Olivier uznaje za "najprawdziwszego artystę". Ponoć jego rodzina zajmuje się projektowaniem biżuterii dla królów i królowych od wielu wieków.

- Berry bała się kolejnego małżeństwa, ale ufa Olivierowi. On sprawia, że czuje się bezpieczna - mówią znajomi aktorki.

45-letnia Halle Berry miała do tej pory dwóch mężów. Przez cztery lata była żoną bejsbolisty Davida Justice. Kolejną próbę stworzenia trwałego związku podjęła z muzykiem Erikiem Benetem. Jednak i to małżeństwo rozpadło się po zaledwie dwóch latach.

Krótko po rozstaniu z drugim mężem Berry związała się z modelem Gabrielem Aubrym, z którym ma 3-letnią córkę. Związek trwał 5 lat, po czym aktorka znowu została sama.