Podobnie jak rodzice na całym świecie, Brad Pitt i Angelina Jolie muszą czasem namawiać dzieci by wstały rano do szkoły. Jak radzi sobie z tym gwiazdor Hollywood? Przekupuje swoją liczną gromadkę puszką Coca-coli...

Reklama

Szóstka pociech hollywoodzkiej pary, nie różni się niczym od swoich rówieśników. Są z nimi takie same kłopoty i zmartwienia, tylko sposoby na ich rozwiązanie trochę inne. Jak namówić dzieci by wstały z łóżek z samego rana? Sławny ojciec ma na to swój patent, który może wydawać się nieco kontrowersyjny. Kusi je puszką ulubionego słodkiego napoju, który szybko stawia na nogi.

Do przekupstwa dzieci małą dawką kofeiny, 48-letni aktor przyznał się Jamesowi Liptonowi podczas rozmowy w programie "Inside the Actor's Studio".

- Przyznaje, bywają takie chwile, że mówię do Madoxa(10 lat), Paxa(8 lat), Zahary(7 lat), Shiloh(5 lat) i 3-letnich bliźniąt Vivienne i Knoxa - Musimy wstawać! Wstajemy. Tu są twoje buty, a tu twoje. Wypij Coca-Colę, wypij wszystko! Teraz! Napij się! Tylko tak możemy wyciągnąć ich z łóżek i wyjść - opowiadał aktor podczas wywiadu.

Brad Pitt będzie gościem najbliższego odcinka nowej serii "Inside the Actor's Studio", nagrywanej w Centrum Sztuki im. Michaela Schimmela na Uniwersytecie Pace w Nowym Jorku. Polscy widzowie mogą oglądać amerykański talk-show na kanałach TVN Style i Ale Kino.