Ukraińskie media opisują żenujący żart Bartosza Węglarczyka

| Aktualizacja:

Ten "żart" może Bartosza Węglarczyka wiele kosztować. Redaktor naczelny magazynu "Sukces" za swoją wypowiedź o Ukrainkach został skrytykowany nawet za granicą.

wróć do artykułu
  • ~Anfisa Dołgoruka
    (2012-01-27 11:27)
    Spasiony buraku z tego sie posmiej.
    Czy wiecie co jest napisane na denku kazdej butelki coca-coli sprzedawanej w Polsce ?
    Otwierac z drugiego konca.
  • ~madame
    (2012-01-27 11:59)
    on to jest od urodzenia debilem, tez pamiętam jego idiotyzmy, miał by zgodnie z nazwiskiem przerzucać węgiel i tyle ...
  • ~mindek
    (2012-01-27 12:10)
    Ćwok i tyle.
  • ~jacekk
    (2012-01-27 13:14)
    Cham
  • ~IWU
    (2012-01-27 13:03)
    BO U NAS WSZYSTKO SIĘ ROZDMUCHUJE DO TAK WIELKICH ROZMIARÓW, ŻE TO AŻ ZA GRANICĄ ECHEM SIĘ ODBIJA. I TU NIE CHODZI O BARTKA WĘGLARCZYKA, ALE O WIELE , WIELE INNYCH NIEPOTRZEBNIE ROZDMUCHANYCH SPRAW. ZA DUŻO HUKU ROBIMY W KOŁO SWOICH NIEFORTUNNYCH WYPOWIEDZI . TYLKO SZKODA , ŻE JAK ZA GRANICĄ ŻLE SIĘ MÓWI O POLAKACH , TO NIKT W POLSCE NAS NIE BRONI I NIE REAGUJE A WRĘCZ PRZECIWNIE.
  • ~gość
    (2012-01-27 13:21)
    zabłysnał jak puszka sardynek !!! co za burak !!!
  • ~UA
    (2012-01-28 00:04)
    czy ta tłusta świnia na foto to ten węglarczyk ?
  • ~icek
    (2012-01-28 00:09)
    Pracuje w koszernej stacji (tvn) i sam jest "pejsaty" to mu wolno. Gdyby zrobił to jakiś goj i nie daj Boże, wypowiedział się w ten sposób, to z hukiem by został wypieprzony na zbity pysk. A gdyby wypowiedział się tak o jakiejś Racheli i innym takim to na cały świat poszedł by huk o antysemityzm i inne takie g...
  • ~orzeszeq
    (2012-01-28 02:47)
    Zwyczajnie... Gazeta Wyborcza i TVN.Ktos jest zdziwiony ?
  • ~..
    (2012-01-29 09:04)
    czego sie sPOdziewac po koszernym faszyscie z gw-na
    w nastepnym odcinku bedzie zachwalal mordowanie palestynskich dzieci?
  • ~zax
    (2012-01-30 16:49)
    "Dzień Dobry TV..."
    Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez TVN S.A..
    Przepraszamy za usterki.
  • ~Narodowiec
    (2012-02-11 12:58)
    Pejsate knury mogą obrażac bezkarnie, ale wszystko jest do czasu Ukraińcy to naród pamiętliwy, Ukraińcy to naród który powstał z buntu przeciwko Panom Lachom i Knurom Pejsatym, Ukraińcy to polskie chłopstwo ciemiężone i upadlane które powiedziało dośc wyzyskowi i precz z uciemiężeniem. A UPA była najgorszym tego przykładem. Mord jest zawsze mordem ale powód jakiś musi byc?
  • ~gabka
    (2013-05-14 00:41)
    boze jaki tluscioch, niech pomysli nad dieta, bo na takiego grubasa to ukrainka nie spojrzy nawet, znam wiele pieknych i inteligetnych Ukrainek, wiec sie niech nie wymadrza , tylko popracuje nad soba. powodzenia