Trudne zadanie Kasi Cichopek. Musi sama przygotować wigilię

| Aktualizacja:

Celebrytka ma w tym roku wyjątkowo trudne do wykonania zadanie. Ale przy odrobinie wysiłku - i dobrej organizacji pracy - wszystko powinno pójść dobrze.

wróć do artykułu
  • ~Co za bzdury
    (2011-12-24 17:34)
    Sama musi przygotować Wigilię... co za tragedia, współczuję. Kwiaty i wyrazy otuchy gdzie wysyłać?
  • ~kalwasa
    (2011-12-24 18:03)
    Wszystko to Kasia opisz w kolejnej "rozchwytywanej" książce z poradami. pt. "Pyza znowu was uszczęśliwia"
    Dziwie się że powazna gazeta drukuje takie bzdety o podrzędnej amatorce aktorstwa.
  • ~mama gosia
    (2011-12-24 19:00)
    bzdura - dziecko nie boi się fajnego Mikołaja - to trauma budowana przez rodziców. tak na wszelki wypadek
  • ~Bader
    (2011-12-24 21:37)
    Jeżeli dodacie że Pani Katarzyna ugotuje wodę na herbatę to będą ostro protestował . Jak można coś takiego zlecać bezbronnej kobiecie. Ludzie czy my żyjemy w jakimś pieprzonym kraju debilów? Czy może w waszym dzienniku na dyżurze został cieć po 4 (czterech) klasach podstawówki?
  • ~tb
    (2011-12-25 00:38)
    to jest dla niej wyzwanie?
    co za lewa baba
  • ~tb2
    (2011-12-25 00:40)
    "wyznaje, że być może będzie to pieczony łosoś." ha co za wyznanie ciekawe ile faj przed tym łososiem obrała
  • ~ocenzurowany - i dobrze :)
    (2011-12-25 00:42)
    dobry system komentarzy mają na dzienniku muszę przyznać.
    jak człowiek chce napisać kilka słów prawdy to nie wrzuca komentarza :)
  • ~do autora ND
    (2011-12-25 01:02)
    Cenzor czuwa
  • ~Ziomal
    (2011-12-25 05:32)
    O kutwa... ale news. To może chce, żeby jej zrobić zdjęcie? Takie baby powinno się dyskwalifikować.
  • ~Juras
    (2011-12-25 07:57)
    Ale dramatyczny news!! Czyżby Dziennik zamieniał się w Fakt?
  • ~agama pierwsza
    (2011-12-25 08:14)
    To ci dopiero! Oby się biedactwo nie przemęczyło! Ja od lat sama przygotowuję Wigilię i to dla mnie wielka frajda. Nie robię z tego żadnego dramatu. I wcale nie jestem pierwszej młodości. Czy rzeczywiście trzeba wypisywać takie kretyństwa akurat w Święta? Komuś w redakcji kompletnie się pomieszało w głowie!
  • ~Lucek Mostowik
    (2011-12-25 09:12)
    Niech zagoni Pawła Zduńskiego i będzie OK a nie narzeka
  • ~Mosze z GW
    (2011-12-25 09:45)
    Tacy jak Krzysztof Jidysz i Katarzyna Cichopejs to sól ziemi... tej ziemi.
  • ~Koszez z Gazety Wyborczej
    (2011-12-25 10:17)
    Pewnie Redaktorzyna i równocześnie autor tego gniota nie umie wstawić sobie nawet herbaty. Co dopiero przygotować święta.
  • ~jola
    (2011-12-25 10:39)
    Stara baba i widać zaraz jaki z niej talent jak nawet przygotowanie wigilii ma kłopot ,idiotka beztalencie.
  • ~tadek
    (2011-12-25 10:53)
    kucyk do roboty
  • ~Gosc
    (2011-12-25 11:58)
    a gdzie swiece chanukowe?
  • ~Awatar
    (2011-12-25 14:55)
    Nie rozumiem po co opowiadać pospolite historie publiczności. Każda pani domu - i to nie ważne ile ma pieniędzy i jakie ma wykształcenie formalne - jeśli faktyczniie jest panią domu radzi sobie z tym problemem perfekcyjnie i nie nagłaśnia oczywistych dla niej działań. Tylko pani Kasia Cichopek opowiada wszem i wobec co to ją czeka za wyzwanie. A co to kogo obchodzi?. Ja myslę, że cel jest inny - za wszelką cenę pozostać w obiegu, bo jest się już przyzwyczajonym do życia na wysokim poziomie (materialnym) a strumyczek gotówki zaczyna być coraz wątlejszy. Trzeba się więc pogodzić z rzeczywistością i swoimi kwalifikacjami i do roboty za średnią krajową, faktyczną, czyli 1500 na rękę, czego jej i pozostałym celebrytom życzę w nowym roku.