Okres przedświąteczny to czas, w którym bardzo często sięgamy do portfeli, by zostawić pieniądze w sklepach. Kupujemy przede wszystkim prezenty dla bliskich i przyjaciół. A podczas takich eskapad nietrudno wypatrzeć w tłumie kupujących jakąś gwiazdę. Na przykład Edytę Herbuś.
Tancerka Edyta Herbuś została przyłapana przez paparazzo w centrum handlowym. Była wprost obładowana torebkami pełnymi prezentów. Do pomocy zaprosiła swoją menadżerkę. Obie panie po udanych zakupach zataszczyły wszystko do samochodu.
Jak czytamy w "Fakcie":
>>> CZYTAJ TAKŻE: " Pogodynka TVN w spa"
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Fakt
Zobacz
|