Dziennik Gazeta Prawana logo

Ach, ten Ashton... Jeszcze się nie rozwiódł, a już uwodzi inne kobiety!

6 grudnia 2011, 11:12
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Sex Story
Sex Story/Media
Demi Moore złożyła do sądu papiery rozwodowe, bo już nie widzi szans na porozumienie ze swoim młodym mężem. Z tego, co widać na zdjęciach z premiery pewnego amerykańskiego filmu, Demi słusznie pozbyła się złudzeń. Ashton to lowelas!

Młody gwiazdor wydaje się być zupełnie nie poruszony faktem, że posypało się jego małżeństwo. Amerykańskie media pokazują go uśmiechniętego i wyluzowanego, jakby nic się nie stało.

2818688-aktor-flirtuje-z-kolezanka-z.jpg
Aktor flirtuje z koleżanką z pracy

Ostatnio na premierze filmu "New Year's Eve" otwarcie i bez żenady flirtował ze swoją koleżanką po fachu, Leą Michele. Aktorka założyła na bankiet mocno wydekoltowaną suknię od Valentino, więc wzrok Ashtona Kutchera błądził w okolicy jej piersi.

Niestety, gwiazdka nie ma się czym pochwalić, ale najwyraźniej Ashtonowi to nie przeszkadza...

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło kozaczek.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj