Znana dziennikarka kupiła apartament. Cena przyprawia o zawrót głowy

| Aktualizacja:

Jeszcze niedawno mieszkała pod Warszawą. Ale każdy, kto mieszka w stolicy wie, jak uciążliwe jest dojeżdżanie z przedmieść do pracy w centrum. Gwiazda znalazła więc rozwiązanie swojego problemu.

wróć do artykułu
  • ~nana
    (2011-11-23 16:40)
    Mam to gdzieś .
  • ~HEDONISTA
    (2011-11-23 09:53)
    Wędrowała tyle po świecie to i zarobiła. Nie wiem czemu to takie dziwne , że ktoś zapłacił za mieszkanie. Problem tkwi w tym ,że tylko garstka ludzi może sobie na to pozwolić. Ale to zawdzięczamy już kolejnym rządom.
  • ~Klakier
    (2011-11-23 09:57)
    Gwiazda?
  • ~Mr Ed
    (2011-11-23 10:31)
    Jaka gwiazda

    Co najwyżej mocno zużyta gwiazdeczka
  • ~marek
    (2011-11-23 11:05)
    Ten kraj jest chory. To już republika bananowa...
  • ~marko
    (2011-11-23 11:56)
    najśmieszniejsze jest jak państwowe w części firmy zatrudniają do reklam takie gwiazdy za Nasze .Orlen i PKO niech robią sobie reklamy rozsądnie kasowo jak inne firmy prywatne . RAJDÓW SIĘ ZACHCIAŁO
  • ~mmm
    (2011-11-23 12:04)
    w Polskiej bananowej jest możliwe tylko żeby byla t.zwana gwizda posiafala grube miliony ,kiedy to się skończy
  • ~ksionc popierduszko
    (2011-11-23 12:42)
    Chciałaś głupia hołoto kapitalyzmu, i to najbardziej dzikiego, Balcerkowego, no to terazmasz Meksyk i Filipiny w jednym. Polska stała się w 20 lat Bolandą, w której 1procent to będą obscenicznie bogaci szczęśliwcy, lepsi i równiejsi w prawach, 10 procent to będą ich przydupasy i reszta społeczeństwa żyjaca w stałym zagorzeniu podstaw bytu. Jak było w hameryce południowej przed obaleniem prawicowych dyktatur wojskowych, jak jest obecnie w hameryce pułnocnej (z wyjątkiem Kanady). Będziemy żyć niedługo w takim apartheidzie jak na Filipinach - z dzielnicami nędzy i oazami bogactwa, rajem na ziemi dla wybranych z układu i samozwańczych elit.
  • ~as
    (2011-11-23 15:14)
    Przecież ma 50% kosztów uzyskania przychodów !!! . Więc o co chodzi ?
  • ~MOWICIE 4 MELONY
    (2011-11-23 17:50)
    MOWICIE 4 MELONY. A ZE ZDJECIA WYNIKA, ZE MA TYLKO 2 I DO TEGO WISZACE.
  • ~Honor i Pamięć
    (2011-11-23 16:05)
    Gratuluję, wszystkiego najlepszego Martyna;)
  • ~hania
    (2011-11-23 21:10)
    Skoro ją było stać, to nie ma co się oburzać. Dziwię się jednak, że woli mieszkać w zakorkowanym mieście, niż w spokoju w domu pod Warszawa. Z dojazdami nie jest tak zle. ja chce kupic dom na osiedlu Villania w pd.-zach. cześci. a nie gnieść się w mieszkaniu/

Może zainteresować Cię też: