To już koniec słynnej rodziny. Nikt ich nie chce oglądać

| Aktualizacja:

Rozwód najpopularniejszej z sióstr Kardashian - poprzedzony 72-dniowym małżeństwem - był kroplą, która przelała czarę goryczy. Słynna rodzina traci na popularności, ale to nie koniec ich kłopotów.

wróć do artykułu
  • ~ajron1960
    (2011-11-19 18:06)
    O czym wy ****** piszecie ? Żenada.
  • ~DOIGRALA SIE
    (2011-11-20 16:50)
    KIM TO PRYMITYWNY KARZEL ZADAJACY SIE Z MURZYNAMI I MULATAMI.
  • ~Miklus
    (2011-11-19 18:59)
    A ja myślałem, że piszecie o "Klanie". Swoją drogą to dawno nie oglądałem tego tasiemca, będę musiał wskoczyć któregoś dnia do Lubiczów i zobaczyć, co u nich słychać. A na razie wystarcza mi "Rancho".
  • ~jaki elektorat takie media
    (2011-11-19 21:32)
    taki poziom tematów jaka gadzinówka. oto PO-lskojęzyczne media skredytowanego elektoratu partii miłości.
  • ~danse
    (2011-11-19 18:25)
    wstyd
  • ~dziób
    (2011-11-19 22:06)
    a co u Dubinieckich?
  • ~d
    (2011-11-19 19:32)
    "audycje promują rozwiązłość, wulgarność, próżność, chamstwo i niepohamowaną, niczym nie uzasadnioną konsumpcję" pasuje jak ulał szczególnie do większości programów TVN tylko że u nas przebić się przez tą lewacką hołotę w mediach jest póki co niemożliwe ale kiedyś ...
  • ~Pelagia Dzyndzel
    (2011-11-20 03:57)
    amerykanie a wym takze chicagowsko-nowojorski elektorat patrii ktora zawsze wygrywa w USA czyli PiS uwielbia takie show. Proste do zrozumienia, duzo kiczu a to sie liczy u prostego odbiorcy
  • ~juras
    (2011-11-20 07:59)
    Wszystko ma swoja skale,amerykanscy celebryci sa na miare U.S Nasi staraja isie jak moga im dorownac, pelno K.Tusek w onecie,byla p.Prezydetowa robi co moze w reklanmach,Kozuchowska,cala plejada tanca z g.rozne siusmajtki w tvn,rodziny serialowe,to kasa ,i kasa, skandale tez sa tylko jeszcze ukrywane.Trzeba czyms zajac mase bezrobotnych,ludzie ktorzy niczego nie dokonali staja sie idolami, celebrytami,ostatni wyskok rodziny Grycan jest przykladem calkowitego idiotyzmu i braku elementarnej samokrytyki.
  • ~DO PELAGII
    (2011-11-20 16:51)
    PELAGIA GDZIE TY TEN DZYNDZEL MASZ? JAK GO POKAZESZ PUBLICE TO BEDZIESZ TAKA SAMA POPULARNA JAK KIM.

Może zainteresować Cię też: