Gwiazda nie ogląda show, z którego ją zwolniono. Dlaczego?

Nie da się ukryć, że to właśnie dzięki "Tańcowi z gwiazdami" Katarzyna Skrzynecka zyskała ogromną, ogólnopolską wręcz popularność. Czy śledzi zmagania tancerzy i gwiazd w tej edycji?

wróć do artykułu
  • ~berl
    (2011-10-23 09:47)
    No właśnie, dlaczego? W artykule jakoś nie dojrzałem odpowiedzi na to pytanie...
  • ~...
    (2011-10-23 10:02)
    bo nie przeczytałeś drugiej strony ...
  • ~Genitaliusz
    (2011-10-23 11:16)
    W niedzielę się nie pracuje droga Pani Kasiu.
    Tego dnia idzie się do Kościoła na Mszę.
  • ~hanka
    (2011-10-23 15:33)
    bardzo slusznie pani robi,nie ogladajac tandety,w ciazy lepiej brzydkich twarzy nie widziec
  • ~Bonawentura
    (2011-10-23 16:14)
    Skrzynecka nie ogląda "Tańca z gwiazdami"

    Ja też nie.
  • ~ziuta
    (2011-10-23 16:38)
    I ma rację bo to wielka chała szmira większość tego nie ogląda
  • ~observ
    (2011-10-23 19:11)
    bo to denny program ?
  • ~Ewka
    (2011-10-24 07:32)
    TzG spadł na pysk i to z hukiem. "Gwiazdy" siedzące i te "gwiazdy" tańczące... no cóż - kto się miał wylansować i już to zrobił. Teraz zostały same pomyje. Dziękuję - nie da się na to patrzeć
  • ~ex
    (2011-10-24 09:59)
    Szkoda p.Kasi ale TVN się nie cacka gdy liczy sie tylko ogladalność i forsa ! Mam nadzieje ze wkrótce dobiorą sie do skóry bodaj największej miernocie jaka jest bez watpienia p. Morozowski ! Co to za program i za co mu płacą nie mogę pojąć!
  • ~warmianka
    (2011-10-24 10:27)
    Jak Pani Kasia przestała prowadzić TZG, przestałam oglądać ten program.
  • ~fan-techn.
    (2011-10-24 12:36)
    A istnieje taki program ? Gdzie na Discovery??
  • ~Awatar
    (2011-10-24 20:22)
    Pani Skrzynecka nie jest młoda, ale nie udawała kogoś innego niż sama była. Niezbyt ją akceptowałem, kiedy występowała, ale doceniłem kulturę jej bycia i kulturę słowa oraz elokwencję, gdy zamiast niej pojawił się "ersatz" czyli atrapa natasza U. Bez polotu, słaba polszczyzna i panika w oczach i gestach. Żenada i tej jej mąż w jury. Tak jak ona jest z trudem do przyjęcia, przynajmniej wtedy gdy nic nie mówi, tak on jest zupełnie nie do zaakceptowania, ani wizualnie, ani mentalnie ani też intelektualnie. Program jest do niczego, żeby nie rzec do d...