26-letnia gwiazda i 30-letni aktor, znany m.in. z filmu "500 dni miłości", zostali sfotografowani razem podczas kolacji w restauracji Hundred Acres w nowojorskiej dzielnicy SoHo. Para wyglądała ponoć na bardzo szczęśliwą. "Całowali się, widać było między nimi uczucie" - zrelacjonowała osoba obecna wówczas w restauracji.

Reklama

W lipcu tego roku Johansson rozwiodła się z Ryanem Reynoldsem, znanym z filmu "Narzeczony mimo woli". Para była małżeństwem trzy lata. Następnie aktorka była przelotnie związana ze starszym od siebie o 25 lat gwiazdorem Hollywood, Seanem Pennem.

Niedawno gwiazda "Kochanic króla" wyznała, że rozstanie z mężem bardzo odbiło się na jej psychice i doszła do siebie jedynie dzięki wsparciu najbliższych. "Na początku byłam bardzo zdołowana. Po jakimś tygodniu wzięłam się w garść i zaczęłam codziennie chodzić na siłownię. Na szczęście mam kilka bliskich przyjaciółek, które są przy mnie od 15 lat i z którymi mogę porozmawiać o wszystkim. Jestem też blisko związana ze swoim bratem Hunterem i babcią Dorothy. Ona niedawno skończyła 89 lat i jest niezwykle kochaną i mądrą kobietą" - zdradziła aktorka.