Tego o Krystynie Jandzie na pewno nie wiedzieliście!

| Aktualizacja:

Wulkan energii, dobrych pomysłów i ciepła. Krystyna Janda zadziwia swoją witalnością, ale nie zawsze tak było. Tabloid odkrywa tajemnicę z przeszłości aktorki.

wróć do artykułu
  • ~jazu
    (2011-10-13 08:16)
    Wazne, ze PO POpiera. I wajde lubi. To wystarczy.
  • ~Jonasz
    (2011-10-13 09:40)
    W moim wypadku/strach przed ojcem/ jąkanie pozostało do dnia dzisiejszego.Na dodatek ojciec teraz chce się mnie wyrzec i wmawia mi różne rzeczy.
  • ~przyjaciółka
    (2011-10-13 10:04)
    Gdzie ideały,gdzie ta wrażliwość u niej-teraz tylko pieniądz więc POkochała PO!
  • ~Gosc
    (2011-10-13 10:18)
    a kogo to obchodzi? A obstrukcje tez miala?
  • ~zawzięty
    (2011-10-13 10:18)
    To jest tak delikatna i tolerancyjna osoba że trudno opisać .
    Pamiętam ją z Nowego Światu , maszerowaliśmy z manifestacją od pomnika
    Witosa do pl.Zamkowego . W połowie ul. Nowy Świat w asyście kilku osób z
    bramy po lewej stronie ulicy wypadła p.Janda .
    Wrzeszczała coś nie słyszałem co , w końcu zobaczyłem jak pokazuje w naszym kierunku ŚRODKOWY PALEC . Była bardzo rozemocjonowana .
    Osoby , które z nią były , odciągały ją w kierunku owej bramy z marnym skutkiem
    była agresywna , ale nie zaóważyłem żeby trzęsła głową .
  • ~kasienka----asienka
    (2011-10-13 10:22)
    A co z Polska i Polakami, prosze Pani?
    Myslalam, ze obudze sie rano 10/10 w Wolnej Polsce, a tu znowu wokolo skorumpowana, nepotyczna, lgarska, arogancka, ologarchiczna Tuscklandia...
  • ~angelika
    (2011-10-13 10:22)
    Ale temat...
  • ~oj kretyni pisdzielscy ... mam
    (2011-10-13 10:35)
    nadzieję,że wkrótce powyzdychacie i wtedy Polska będzie naprawdę wolna.
  • ~@kaśka-aśka (sprzed 70 lat)
    (2011-10-13 10:42)
    a ja się obudziłem w wolnej Polsce od kaczego i belbezubowatego bydła.
  • ~do kasienka-asienka
    (2011-10-13 10:59)
    ty jakaś przedwojenna,endecka qwa jesteś.
  • ~hulajnoga
    (2011-10-13 11:30)
    tzw. 'obstruckja' nie przeszkadzala jej w ubeckich filmikach!
  • ~kasienka----asienka
    (2011-10-13 11:59)
    Coz za wscieklosc Tlukolubow... a ja biedna kasienka---asienka napisalam tylko, ze:
    "A co z Polska i Polakami, prosze Pani?
    Myslalam, ze obudze sie rano 10/10 w Wolnej Polsce, a tu znowu wokolo skorumpowana, nepotyczna, lgarska, arogancka, ologarchiczna Tuscklandia..."

    a tu tlukowa banda od endeckich **** mi uraga! ...Co prawda jak zwykle ze wlasciwa sobie "elegancja salonow"... To zapewne w ramach POlityki Milosci Ryzej pruskiej geby.
  • ~@kasienka----asienka
    (2011-10-13 12:25)
    NIE MA SIE CO PRZEJMOWAC - to KANALIA POmatolska znow przy kompie przezywa kolejny orgazm!

    Uklony i powodzenia w dalszym tepieniu ZBUKOW z pelo!!!
  • ~@kasienka-kasienka
    (2011-10-13 13:09)
    a ty jaką masz gębę ? Pewnie jeszcze piękniejszą niż księźna Alba.
  • ~afrikanner
    (2011-10-13 15:16)
    Myślałem, że skrywana tajemnica był fakt, że mam to cos w poprzek.
  • ~ech
    (2011-10-13 22:16)
    Ukochana córeczka ,która się rozwiodła,bo tak fajnie iść na imprezę po wieczornym spektaklu.Na pierwszym roku studiów powiedziała do człowieka,którego widziała pierwszy raz w życiu: nienawidzę cię.