48-letnia Moore i 33-letni Kutcher są małżeństwem od 2005 roku. Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, jakoby mąż aktorki zdradził ją z 23-letnią Sarą Leal. Brytyjska gazeta "The Sun" zamieściła na swoich łamach zdjęcia nowego gwiazdora serialu "Dwóch i pół" w towarzystwie atrakcyjnej blondynki.

Reklama

Według doniesień brytyjskiego tabloidu, Kutcher zaprosił Leal i kilka innych kobiet do swojego apartamentu w hotelu Hard Rock w San Diego w Kalifornii. Zaskakiwać może też informacja, że impreza ta miała się odbyć 24 września, czyli w dniu jego szóstej rocznicy ślubu z Moore.

Kimberly Perry, jedna z kobiet uczestniczących w imprezie, zdradziła: "Kiedy tam weszłam, moim oczom ukazała się cała rzesza blondynek z dużym biustem. Alkohol lał się strumieniami". Megan McNutt, kolejna z osób obecnych wówczas w apartamencie gwiazdora, dodała: "To była szalona impreza. Wszystkie dziewczyny zabiegały o jego względy, ale Sara jest naprawdę ładną dziewczyną".

Zanim w mediach ukazały się zdjęcia Kutchera w towarzystwie innych kobiet, Moore podobno zamierzała wybaczyć mężowi. Teraz jednak gwiazda filmu "Striptiz" zmieniła zdanie. "Ona desperacko chciała uratować swoje małżeństwo. Jednak Ashtonowi niełatwo jest się wytłumaczyć z historii z Sarą, ponieważ potwierdzają ją zdjęcia" - wyjaśnił znajomy aktorki. Wydaje się, że Moore jest coraz bliższa decyzji o rozwodzie, gdyż przed kilkoma dniami spotkała się w Los Angeles z prawnikiem specjalizującym się w sprawach rozwodowych.

Z drugiej strony, Moore i Kutcher byli w ubiegłym tygodniu widziani razem w Los Angeles, gdy wychodzili ze spotkania w tamtejszym Centrum Kabały. Para miała się potem udać na wycieczkę... Czy wspólnie spędzony czas ratuje ich związek? To zapewne okaże się już niedługo.