Zobacz, jak celebryta obłapia polską aktorkę. Czy jej się to podoba?

| Aktualizacja:

W poniedziałek odbyła się premiera nowego filmu Marka Koterskiego "Baby są jakieś inne". Na pokazie pojawił się m.in. Michał Koterski. Jak zwykle szokował zachowaniem.

wróć do artykułu
  • ~katar
    (2011-10-09 20:32)
    jakby nie chciala to dala by w pysk chamowi i to ma byc celebryta co sie dzieje to jest rynsztok
  • ~auxan
    (2011-10-05 11:15)
    "Patrząc na minę aktorki, nie była tym faktem zachwycona. "
    To znaczy, kto stał z boku i patrzył? Rywalka, szefowa, matka, córa i ie wiem kto jeszcze.
    Polskiego w szkole nie uczyli?
  • ~Jerzy P.
    (2011-10-08 19:16)
    W Warszawie są sami "celebryci" , ale takie maniery są przywilejem tzw."gminu". Przykładów chamskich zachowań jest tak dużo, że spowszedniały. Jakie Państwo , tacy ludzie , no, może odwrotnie. Jerzy.
  • ~Jerzy P.
    (2011-10-08 19:08)
    Powinna dać mu w "dziób", a jak jej to odpowiadało to nic nam do tego. Jerzy.
  • ~stary
    (2011-10-08 18:41)
    Granie pólgłupa to jedyna rola , którą potrafi zagrać, bo przystaje do jego osobowości Prymitywny palant.
  • ~Adam
    (2011-10-06 04:43)
    Co to za celebryta.To cpun.Znany tatus zalatwil kilka rolek w filmikach i wielki celebryta.totalny glupek
  • ~annastasia
    (2011-10-08 20:34)
    Jutro rano w TVN pokażą ciekawsze momenty. Pokażą jak najlepszy, nabardziej znany polski specjalista od manipulacji stosowanej obłapia serdecznie w Moskwie na imieninach swojego przyjaciela, mistrza, idola i promotora. Jakaż to piękna miłość !Donald Tusk autorem nowego szlagieru pt. *U wowy na imieninach ...*

    Donald Tusk jest w Moskwie na imieninach Putina.

    Pojechał podziękować, bywszemu szefowi zbrodniczej kgb, Władimirowi Władimirowiczowi za poparcie w polskich wyborach do parlamentu

    i za to pewnie, że nie wydał Polsce tego co zostało z rządowego Tu-154 M, po katastrofie smoleńskiej, czy może jeszcze za coś ?

    A może pojechał po tą *bombe* co ma niby wybuchnąć w mediach przed samymi wyborami ?

    Sielanka trwa! Znaczit wsio narmalno!

    Wielki Boże Miej w Opiece Polaków i Najukochańszą Ojczyznę Naszą! Bóg jest Wielki!
  • ~KIKI
    (2011-10-05 17:19)
    gdyby nie ojciec to bylby zerem nic nigdy ciekawego nie pokazal jako aktor to koszmar utrzymuje sie w tym swiatku tylko dzieki ojcu.
  • ~As
    (2011-10-05 17:11)
    MUSIAL BYC NIEZLE NAPITY JESLI ZA TAKA PRZYDOTE SIE ZABIERAL
  • ~Lipo
    (2011-10-05 12:26)
    Współczesne media to prawdziwy śmietnik. Próbują zrobić z każdej szumowiny tzw celebrytę i lansują swoje mierne standardy podekscytowanemu tłumkowi, który z łatwością łyka dowolną głupotę.
  • ~Współczujący,rodzicom
    (2011-10-05 11:27)
    To już nie człowiek,to śmietnik.Mózg zdegradowany przez narkotyki i alkohol,to mniej niż zero.
  • ~moherka
    (2011-10-05 09:59)
    Prokuratura Rejonowa w Gdyni odwołała się od wyroku uniewinniającego Adama Darskiego od zarzutu znieważenia uczuć religijnych. - Naszym zdaniem zostało popełnione przestępstwo - uzasadnia apelację Witold Niesiołowski, szef Prokuratury Rejonowej w Gdyni. W 2007 roku podczas koncertu "Nergal" podarł Biblię, nazywając ją "kłamliwą księgą", a Kościół "największą zbrodniczą sektą".Prokuratura Rejonowa w Gdyni odwołała się od wyroku uniewinniającego Adama Darskiego od zarzutu znieważenia uczuć religijnych. - Naszym zdaniem zostało popełnione przestępstwo - uzasadnia apelację Witold Niesiołowski, szef Prokuratury Rejonowej w Gdyni. W 2007 roku podczas koncertu "Nergal" podarł Biblię, nazywając ją "kłamliwą księgą", a Kościół "największą zbrodniczą sektą".Prokuratura Rejonowa w Gdyni odwołała się od wyroku uniewinniającego Adama Darskiego od zarzutu znieważenia uczuć religijnych. - Naszym zdaniem zostało popełnione przestępstwo - uzasadnia apelację Witold Niesiołowski, szef Prokuratury Rejonowej w Gdyni. W 2007 roku podczas koncertu "Nergal" podarł Biblię, nazywając ją "kłamliwą księgą", a Kościół "największą zbrodniczą sektą".v
  • ~ZbyszekD
    (2011-10-08 10:17)
    To chamidło jest synem reżysera, a reżyser w światku filmowym to ważna postać, więc pani boi się zadrzeć. Skoro obłapianie panienek na wizji w tv jest artystyczne no to nauka nie idzie w las. Ta pani ma podobno partnera co on na to?
  • ~clener
    (2011-10-05 09:41)
    Miał nagrane z fotoreporterem, tylko tak mógł się dostać do gazet.
  • ~gumiarz
    (2011-10-05 10:02)
    Nosek jak hamulec od karuzeli żałosny typ
  • ~thu
    (2011-10-05 08:54)
    Za czyny nie obyczajne idzie się do paki. Rozumiem, że elektoratu PO to nie obowiązuje!
  • ~przywalmi
    (2011-10-05 08:38)
    Jakby Włodarczyk trochę miała szacunku do siebie to trzasnęła by idiotę w japę i byłoby po kłopocie
  • ~Rychu
    (2011-10-05 08:28)
    ten Misiek Koterski to jakiś straszny palant. Nie potrafi się godnie zachować...
  • ~Joanna S.
    (2011-10-05 07:50)
    to nie stać go na wejście do burdelu czy zatrzymać się na trasie zamiast grzać się tak publicznie.
  • ~żal
    (2011-10-05 07:45)
    Ci tzw celebryci to takie same menele jak u mnie na osiedlu pod okrąglakiem tylko że bogatsi