"Fakt" pokusił się o takie oto zestawienie:

Reklama

- Adam Nergal Darski i Doda – Uroczy juror

Przed poznaniem Dody Nergal był liderem mrocznej formacji Behemot, której nikt nie znał, ale niektórzy słyszeli, że jest podobno znana w kręgach zagranicznych satanistów. Romans z samozwańczą królową sprawił jednak, że cała Polska o Nergalu usłyszała, a nawet zmieniła zdanie na jego temat. Okazało się po zmyciu demonicznego makijażu to nie diabeł wcielony, a świetny materiał na celebrytę. W efekcie Nergal stał się na tyle sławny, że mógł złamać serce Dodzie i zająć się własną promocją własnej osoby. Teraz jest jurorem „The Voice” i podobno wystarczyła chwila, by rozkochał w sobie i Kayah i Anię Dąbrowską, a nawet Piaska.

AP / Jonathan Short

Elisabetta Canalis i George Clooney – Transfer za Ocean

Spotkanie George Clooneya było najlepszą rzeczą, jaka mogła przydarzyć się Elisabecie. Gdyby nie romans z laureatem Oscara, Canalis wciąż byłaby jedną z wielu ładnych dziewcząt pojawiających się we włoskiej telewizji. A teraz Elisabetta Canalis jest gwiazdą nie tylko we Włoszech, ale i w Stanach Zjednoczonych. Nawet gdy George się znudził piękną Włoszką i postanowił zakończyć ich związek, media nie straciły zainteresowania Canalis. Właśnie przyjęła propozycję występów w amerykańskim „Tańcu z gwiazdami”.

Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański – Mundur zamienił na trykot

Gdy Zbigniew Urbański poznał Kasię Skrzynecką, był jeszcze policjantem. Sława okazała się jednak bardziej pociągająca od władzy i po rozwodzie Urbański postanowił sam spróbować swoich sił w telewizji. Swoją karierę rozpoczął od prowadzenia programów poradnikowych w TVN Turbo i tak się rozkręcił, że trafił do obecnej edycji „Tańca z gwiazdami”. Niestety odpadł w pierwszym odcinku.Bar Refaeli i Leonardo DiCaprio – Pożądana modelka

Reklama

Bar Refaeli przez poznaniem Leonardo DiCaprio była nieznaną z imienia i nazwiska blondynką prezentującą bieliznę. Jednak związek z hollywoodzkim gwiazdorem sprawił, że Bar dołączyła do elitarnego grona top modelek i kilka prestiżowych magazynów uznało ją za jedną z najbardziej seksownych kobiet świata. Gdy Leo rzucił Bar Refaeli, popyt na jej zdjęcia wcale nie osłabł. Wręcz przeciwnie wszyscy chcą podziwiać ciało, którym znudził się sam DiCaprio.

Darek Krupa i Edyta Górniak – Rozchwytywany menedżer

Rozstanie z Edytą Górniak na pewno do miłych nie należało, ale po rozwodzie z diwą Darek Krupa mógł znaleźć zapomnienie w pracy. Chętnych do współpracy z człowiekiem, który przez wiele lat trwał u boku kapryśnej piosenkarki nie brakowało. Krupy postanowił więc zostać menedżerem. Na sukces nie musiał długo czekać. Były mąż Edyty zajął się m.in. karierą Feela i Natalii Lesz.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Tomasz Raczek pokazał mamę"