Jak dowiedział się "Fakt", Weronika obłożyła się książkami i studiuje jego życiorys.

Reklama

Zagranie u boku Sylvestra Stallone w filmie „Bullet To The Head” musi być nie lada powodem do dumy dla pięknej aktorki, która od zawsze chciała zrobić międzynarodową karierę. W końcu pojawienie się na ekranie z gwiazdą kultowego „Rocky'ego” czy „Rambo” to z pewnością nie lada wyzwanie i szansa na pokazanie się całemu światu.


I nie ma się co dziwić, że Weronika się przejęła. Aktorka spotkała już umięśnionego kolegę po fachu podczas zdjęć próbnych, miała okazję nawet zamienić z nim kilka zdań. Stallone wywarł na niej takie wrażenie, że z tego powodu postanowiła gruntownie przygotować się do kolejnych spotkań.


– Weronika czyta wszystko na temat Sylvestra. Obłożyła się jego świeżutko zakupionymi biografiami i czyta. Ona nie chce po prostu popełnić żadnej gafy, a teraz będą się przecież często widzieć – zdradza w rozmowie z "Faktem" informator.

Kto wie, może Rosati uda się zamienić z gwiazdorem prywatnie więcej niż kilka zdań, a potem dzięki tej znajomości dostać kolejną rolę? Bo co do tego, że nasza aktorka oczaruje popularnego aktora, nie mamy wątpliwości!

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Pomalowała synowi paznokcie"