Jak donosi "Fakt":

Reklama

- Weronika Marczuk ma za sobą ciężki okres w życiu zawodowym. Przez zarzuty w sprawie korupcji, z których ją oczyszczono, mocno podupadła jej kariera w mediach, a – jak twierdzą informatorzy – ucierpiały również interesy jej firmy. Teraz Weronika chce wrócić do gry.

Jak dowiedział się "Fakt", celebrytka wiąże ogromne nadzieje z tanecznym show. Wierzy, że powodzenie w „Tańcu z gwiazdami” to będzie dla niej gwarant powrotu do show biznesu i grona gwiazd stacji TVN. A co za tym idzie, być może również szansa na własny program w telewizji.

– TVN chętnie widziałby Weronikę prowadzącą jakiś show. Jej udział w „You Can Dance” był bardzo dobrze oceniany – mówi informator. – Teraz osoby decyzyjne będą się dokładnie przyglądać, czy Weronika może liczyć na sympatię widzów. To zadecyduje – dodaje.

Weronika przed telewizyjnymi kamerami czuje się i wypada znakomicie. Przed aferą było wiele pomysłów na to, jak zagospodarować jej talent. A teraz bardzo wiele zależy od jej udanego startu w „Tzg”. Jak Weronika da sobie radę na parkiecie? Przekonamy się już za miesiąc.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Chcieli porwać Kate Middleton"