O sielskim życiu Edyty i Cezarego Pazurów pisze "Fakt":
Reklama
"Piękny dom zbudowany w wiejskim stylu, postawiony nad samym jeziorem i otoczony lasem. W takim miejscu można zapomnieć o wszystkich troskach. Cezary Pazura wybrał ten malowniczo położony zakątek na Mazurach na miejsce swoich wakacji. A jeśli wakacje, to tylko z ukochaną żoną Edytą.
starnews.pl
To jest ich czas. Po ostatnim natłoku pracy, stęsknieni za sobą Pazurowie w pełni zasłużyli na urlop, podczas którego mogą w końcu cieszyć się sobą nawzajem. Leniwe dni wypełniają kąpiele w jeziorze, zabawy z córeczką i romantyczne spacery.
Na tym pięknym odludziu nieważne jest, że pan Cezary jest sławnym aktorem. Tutaj są jedynie zakochaną w sobie parą, która nie wstydzi się okazywać sobie gorących uczuć.
starnews.pl
Pan Cezary nie potrafi nawet przejść obok żony bez ukradnięcia jej słodkiego całusa. Ciepłe uściski i czułe buziaki przypominają miesiąc miodowy.
Tymczasem ta para ma już kilkuletni staż małżeński! Przetrwali burze i ataki tych, którzy nie wierzyli w uczucie, które połączyło znanego i dojrzałego aktora z młodziutką studentką.
starnews.pl
Teraz patrząc na zakochanego Pazurę i szczęśliwą u jego boku żonę, nikt nie ma już wątpliwości, że to wielka miłość. A fakt, że aktor i jego śliczna małżonka wciąż potrafią zachowywać się jak para zakochanych nastolatków, może wzbudzać jedynie zazdrość i podziw otoczenia".

Czytaj także >>> Kasia Skrzynecka: W ciąży chcę pracować, i to do...