Dziennik Gazeta Prawana logo

"Czy wiesz, jak bardzo cię wszyscy kochamy?"

30 czerwca 2011, 08:48
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Amy Winehouse
Amy Winehouse/Universal Music Polska
Gwiazdor muzyki lat 80. postanowił okazać wsparcie Amy Winehouse.

Piosenkarka najwyraźniej nie potrafi wygrać z uzależnieniem od alkoholu, które doprowadziło do odwołania planowanej od dawna trasy koncertowej. Po głośno krytykowanym koncercie w Belgradzie opiekunowie Winehouse zdecydowali, że wokalistka nie powinna na razie występować.

Boy George, który sam kiedyś regularnie zaglądał do kieliszka, rozumie problemy koleżanki.

- Amy, skarbie, czy wiesz, jak bardzo cię wszyscy kochamy? - pyta artysta. - Może chcesz się spotkać? Pierwszy i najważniejszy krok to uświadomienie sobie, że ma się problem. Mam nadzieję, że nie brzmię jak wyrocznia, bo broń Boże nie zamierzam nikogo pouczać ani krytykować. Gdy obejrzałem nagrania z koncertu w Belgradzie po prostu pękło mi serce. Popłakałem się. Nie wiem, dlaczego ludzie zamieszczają takie rzeczy na You Tube.

Wokalista Culture Club zapowiedział niedawno, że w 2012 roku jego zespół wznowi działalność i wyruszy w trasę. Przypomnijmy, że grupa rozpadła się w 1997 roku. Dyskografię Amy Winehouse zamyka album "Back to Black" z października 2006 roku.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj