Kilka dni temu Maria Shriver, uznana dziennikarka, i 63-letni Schwarzenegger, którzy byli małżeństwem od 25 lat, ogłosili separację.

Reklama

Okazało się, że Schwarzenneger jest ojcem 10-letniego obecnie dziecka, będącego owocem jego romansu z jedną z kobiet zatrudnionych do pomocy w ich domu.

Matką dziecka Arnolda Schwarzenegera jest gospodyni, która pracowała dla tej rodziny przez ponad 20 lat.

Jak donosi portal Tmz.com Mildred Patricia Baena, nazywana przez znajomych "Patty", na początku ukrywała przed Schwarzeneggerem fakt, że to on jest ojcem jej dziecka. Aktor dowiedział się o tym, gdy malec podrósł.

Swojej żonie Schwarzenegger powiedział o dziecku dopiero kilka miesięcy temu, po zakończeniu jego kadencji jako gubernatora stanu Kalifornia. Shriver w reakcji na szokujące wyznanie męża, wyprowadziła się z ich wspólnego domu w Los Angeles.

TMz.com donosi, że znajomi "Patty" twierdzą, że była tam świetnie traktowana. Zarabiała 1,2 tys dolarów tygodniowo. Obecnie mieszka z synem Arnolda i trójką innych dzieci w okolicach Los Angeles, w dużym domu z basenem.

Inne

Z doniesień Tmz.com wynika, że syn Schwarzeneggera jest jego wiernym odbiciem."Mamy jego kilka zdjęć, w różnym wieku i na każdym widać uderzające podobieństwo. Szczególnie jeśli chodzi o uśmiech" - pisze portal.