Jak donosi "Super Express":

Reklama

- Kiedy pod koniec marca "Super Express" podał pierwsze informacje o drugim rozwodzie popularnego prezentera, w Polsce zawrzało. Internauci wpisywali swoje opinie, w miażdżącej większości wyrażające dezaprobatę dla aktora. "Lubiłam pana, panie Janowski, ale od dziś nienawidzę", "Nie będę oglądać tego programu, bo nie mogę patrzeć na prowadzącego, ile można!", "Bardzo lubiłam i szanowałam Janowskiego. Ale stracił wszystko w moich oczach i w oczach przyjaciół" - takich opinii na portalu se. pl były setki.

Okazało się, że to nie były jedynie czcze pogróżki. Jak wynika z badań AGB Nielsen Media Research, w ciągu dwóch tygodni program, którego twarzą jest Janowski, stracił 1,77 mln widzów!

Katarzyna i Robert Janowscy swoje 7-letnie małżeństwo kończą dramatem na sali sądowej. Choć pozew rozwodowy trafił przed oblicze Temidy 31 sierpnia 2010 r., ciągle wzywani są kolejni świadkowie. Nie wiadomo kiedy zakończy się sprawa między małżonkami, bo żona prezentera chce, aby sąd uznał winę Janowskiego.

>>> CZYTAJ WIĘCEJ W "SUPER EXPRESSIE"Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/robert-janowski-straci-2-miliony-widzow_180448.html
Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/robert-janowski-straci-2-miliony-widzow_180448.html