Ciężka praca i upór - to cechy, dzięki którym Edyta Herbuś pokonuje kolejne szczeble w drodze do wielkiej kariery. Choć artystka nie pojawia się w zbyt wielu produkcjach, to jej twarz co rusz zdobi kolejne okładki kolorowych pism, a pojawienie się Edyty na salonach przyciąga tłumy reporterów i fanów młodej aktorki.

Reklama

Jej nazwisko stało się na tyle gorące, że byłą tancerką zainteresował się jeden z wielkich koncernów elektronicznych. Za udział w reklamie telefonów tej firmy, Herbuś udało się wynegocjować prawdziwie bajońską sumę. 950 tysięcy to kwota, o której większość naszych gwiazd biorących udział w reklamach może tylko pomarzyć.

Młoda gwiazdka długo i ciężko pracowała na swój sukces. Popularność przyniósł jej udział w programie "Taniec z gwiazdami". Wówczas Edyta zrozumiała, że to dla niej szansa, by spełnić swoje aktorskie ambicje. Po drugoplanowych rolach w kilku serialach Herbuś udało się dołączyć do głównej obsady telenoweli "Samo Życie", a także zadebiutować jako konferansjerka podczas tegorocznego festiwalu w Sopocie.

Z kolei udział w operze "Traviata" zaowocował miłością do Mariusza Trelińskiego i jeszcze większą popularnością w świecie polskiego show biznesu. Wszystko wskazuje na to, że Edyta ma właśnie swoje pięć minut, które zamierza skrzętnie wykorzystać. Gaża za reklamę, w której wzięła udział, jest tego świetnym przykładem.

>>> Czytaj także: Znana piosenkarka oglądała porno z...