Skojarzenia z "Tańcem z gwiazdami" wydają się nieuniknione. W jury zasiądą Edyta Herbuś, Rafał "Roofi" Kamiński i Rafał Maserak, czyli profesjonalni tancerze, którym popularność przyniosły występy w produkcji TVN. Na parkiecie zaś pojawią się uczestnicy jej poprzednich edycji: Sasha Strunin, Aleksandra Szwed i Jacek Stachursky. Oprócz nich swoich sił w densowych konkurencjach próbować będą również Mieszko Sibilski z Grupy Operacyjnej, Candy Girl i Natalia Jakuła.

Reklama

Sześciu celebrytów będzie tańczyć do znanych przebojów. W każdym z 6 odcinków programu uczestnicy prezentują swoją własną choreografię do tych hitów, a tematami przewodnimi odcinków będą m.in. Street Dance, Hip Hop i największe hity znane z anteny Vivy.

Jury wytypuje dwóch zawodników, którzy wypadli najgorzej, zaś publiczność za pomocą specjalnych pilotów odda głos na najsłabszego tancerza, który pożegna się z programem. W szóstym odcinku poznamy zwycięzcę – tytułowego Króla Densfloru, który w nagrodę poleci na rajską plażę. Będą też niespotykane duety wokalne, m.in. w wykonaniu Stachursky`ego i Aleksandry Szwed oraz Sashy Strunin i Mieszka Sibilskiego.

Show "Viva Królowie Densfloru" zadebiutuje na antenie Viva Polska już w niedzielę 24 października o godz. 18.30 (powtórki w poniedziałki i piątki o 20.00).