Aby zagrać, wystarczy wejść na stronę http://www.bijamnieniemcy.pl/. Na tle Big Bena pojawia się tam roznegliżowana Isabel. Zadaniem gracza jest ubrać ją w strój, w którym wystąpiła na filmiku, który pojawił się w "Szkle kontaktowym”. Gdy użytkownik założy Isabel nieodpowiednią bluzkę, pojawi się napis "bluzka do zmiany”, a głos Kazimierza Marcinkiewicza oznajmi: "jestem człowiekiem zmiany”. Jeśli właściwa bluzka okryje ciało kochanki byłego premiera i wygrasz, usłyszysz romantyczne pomruki Marcinkiewicza. Tego nie można przegapić!

Reklama

>>>Marcinkiewicz wyśmiewany za Isabel

Podobnie wygląda sprawa butów - gdy gracz ubierze Isabel w nieodpowiednie, znów dowie się o potrzebie zmiany. Jednak gdy stopy narzeczonej Marcinkiewicza już będą obute w kozaczki z metką, to zaraz po rozmarzonych szeptach Marcinkiewicza rozlegnie się piosenka o Isabel.

>>>Zobacz, jak Marcinkiewicz bawi się z Isabel

"Do stworzenia gry zainspirował nas szum, jaki towarzyszy romansowi byłego premiera. Gra wisi na stronie od 2 marca, a już zanotowaliśmy kilkanaście tysięcy wejść” - mówi DZIENNIKOWI Michał Rutkowski, dyrektor generalny agencji Tribal DDB, pomysłodawcy gry.

Bartek Bartel, web developer i twórca gry, nie wyklucza, ze powstaną kolejne gry o zbliżonej tematyce. Zwłaszcza, że popularność gry "Pewnego razu w Londynie” wciąż rośnie.

>>>Isabel reklamuje randki w sieci

>>> Nie pozwól, by w twe życie wkroczyła "Isabel"

>>> Zobacz prawdziwe kobiety... demolki