Stanisław Marcinkiewicz ma 23 lata i studiuje w Szkole Głównej Handlowej - pisze "Super Express". Do stolicy przeprowadził się z ojcem, gdy ten dostał nominację na szefa rządu. Obaj panowie Marcinkiewiczowie mieszkali najpierw w wynajętym mieszkaniu przy ulicy Hożej, później w hotelu rządowym przy ulicy Parkowej, a przez ostatni czas w śródmieściu Warszawy, przy ulicy Wilczej.

Reklama

>>> Marcinkiewicz stracił pracę przez Isabel?

Gdy były premier zaczął pracować w Londynie, jego syn Staszek został gospodarzem mieszkania - pisze bulwarówka. Z ojcem widywał się, gdy ten przylatywał z Londynu. Podobno mieli ze sobą świetny kontakt. Wszystko się jednak skończyło, gdy był premier ogłosił, że związał się z młodą Isabel, którą poznał w Londynie - twierdzi "Super Express".

>>> Marcinkiewicz: Mądra Isabel dużo czyta

W końcu Stanisław Marcinkiewicz postanowił wyprowadzić się od ojca. "Wynajął mieszkanie w innej części miasta. Na Wilczej nie chce się już pokazywać" - mówi tabloidowi znajomy rodziny Marcinkiewiczów.

>>> Marcinkiewicz wyśmiewany za Isabel

Reszta rodziny także unika kontaktów z Kazimierzem Marcinkiewiczem - twierdzi gazeta. Oprócz Staszka były premier ma jeszcze troje dzieci: Piotra, który ma 14 lat, 27-letniego Macieja i o rok młodszą Urszulę.