Na próżno czekaliśmy na oficjalną informację, którą ze znanych postaci zobaczymy w łyżwiarskich zmaganiach, choć druga edycja show Dwójki rusza już 7 marca. Wiemy już jednak wszystko i dziś zdradzamy listę gwiazd - chwali się "Fakt". Wynika z niej, że Telewizja Polska stawia głównie na nowe twarze.

Wśród uczestników programu pojawią się sportowcy - piłkarz Tomasz Iwan i siłaczka Aneta Florczyk. Łyżwy założą również aktorzy serialowi - Marcin Krawczyk z "Plebanii", Aleksandra Szwed z "Rodziny zastępczej" oraz Karolina Nowakowska i Robert Moskwa z "M jak miłość". Jury, którego skład się nie zmieni, oceniać będzie również Marcina Roja, Roberta Rozmusa oraz wokalistów - Katarzynę Pietras i Marka Kościkiewicza - ujawnia bulwarówka.

Na lodzie nie zabraknie prawdziwych gwiazd. To Weronika Książkiewicz i Małgorzata Pieczyńska, które zapewnią programowi prawdziwy prestiż. Jeszcze tylko trzy tygodnie oczekiwania i przekonamy się, jak w łyżwiarskich ewolucjach radzą sobie uczestnicy show - niecierpliwi się "Fakt".