Raz było strasznie, raz śmiesznie, ale cały czas głośno. Rok 2009 był szczególnie łaskaw dla par, w końcu to w ciągu ostatnich 12 miesięcy pobrali się Kazimierz Marcinkiewicz i jego poetyczna Isabel, Alicja Bachleda-Curuś powiła dziecko swojego ukochanego Colina Farrella, a Kamila Łapicka usidliła starszego o 60 lat męża Andrzeja. Te i inne wydarzenia nieco namąciły w naszym rodzimym show-biznesie. Zobaczcie, co jeszcze wstrząsnęło opinią publiczną w 2009 roku.

Doda i Nergal

Ten związek nazywa się różowo-czarnym mezaliansem. Oto mroczny książę scen padł do obutych w ultra wysokie szpileczki od Louboutina stópek samozwańczej królowej estrady (i kiczu) Dody. Teraz zakochani lansują się w modnych klubach, Rabczewska nachwalić się nie może swojego "Adasia", a wierni fani Behemotha, widzący w liderze grupy "Nergala", a nie żadnego Adasia, zaciskają bezsilnie pięści. Ile przetrwa ten oparty na kontraście związek? Trudno powiedzieć, ale wygląda, że wyjdzie na dobre przynajmniej jednemu z nich - Doda planuje nagrać rockowa płytę i podbić nią świat. Powodzenia.

Czytaj dalej >>>


Pojmanie Weroniki Pazury

Idealna macocha i zona Weronika Pazura wykazała się pazernością. Podpuszczona przez słynnego już agenta Tomka (nie chcemy dyskutować o jego metodach pracy…) wyciągnęła drobną białą rączkę po łapówkę. I została złapana. Na jej nieszczęściu wypłynęły sposoby przyłapywania ludzi ze świata show-biznesu i polityki na niecnych czynach.

Czytaj dalej >>>


Kariera Joanny Krupy

Dotychczas tylko kilku Polkom udało się zawojować amerykański show-biznes. Joannie do Poli Negri bardzo daleko, ale trzeba jej oddać, że popularnością cieszy się chyba nie mniejszą. Nasza śliczna rodaczka, która zarabia na chleb zrzucaniem fatałaszków przed obiektywem, została ostatnio zaproszona do "Dancing with the stars" i zajęła wcale wysokie miejsce. Nie tylko u nas udział w tym show niemal gwarantuje kolejne – coraz ciekawsze – propozycje. Nasza krajanka wystąpiła w kampanii organizacji PETA, zasłaniając swoje wdzięki krzyżem. Oczywiście szum zrobił się wielki, a kariera Joanny nabrała jeszcze większego tempa.

Czytaj dalej >>>


Rozpad małżeństwa Edyty Górniak

Piękna diwa nie raz przekonywała, że pojawienie się na jej drodze Dariusza Krupy było jej największym szczęściem. To doskonały przykład na to, że wszystko, co dobre, szybko się kończy, bo zaledwie po kilu latach wokalistka zostawiła męża, udzieliwszy potem bardzo szczerego wywiadu, którym spaliła za sobą wszystkie mosty. Wyznała między innymi, że mąż zabierał jej dowód osobisty i pilnował niczym więźnia. Tym rozstaniem żyła cała Polska. I chyba znaczna jej część żyje nadal.

Czytaj dalej >>>


Pijany doktor Lubicz

"Ideał sięgnął bruk" - chce się rzec. Identyfikowany z serialowym doktorem Lubiczem Tomasz Stockinger okazał się znacznie mniej odpowiedzialnym mężczyzną od postaci granej przez niego w "Klanie". Aktor spowodował po pijanemu niebezpieczny wypadek. W jego wyniku stracił prawo jazdy, a opinia publiczna nie zostawiła na nim suchej nitki. Pojawiły się nawet spekulacje, że postać grana przez Tomasza na jakiś czas zniknie z ekranów. W to nie wierzymy, bo gorszy od „Klanu” bez doktor Lubicza jest tylko "Klan” bez Ryśka.

Czytaj dalej >>>


Kasia Cichopek została mamą

Ulubienica publiczności Kasia Cichopek urodziła latem swoje pierwsze dziecko. Wydarzenie o tyle ciekawe, że ciąża pokrzyżowała zawodowe plany gwiazdy. Na szczęście pracodawcy Kasi okazali jej więcej serca niż w analogicznych przypadkach w innych branżach i zamiast po prostu o niej zapomnieć, zapewnili jej rolę mniej wyczerpującą i zapewnili miejsce na czas po porodzie w "Jak oni śpiewają".

Czytaj dalej >>>


Wielka wygrana Ani Muchy

O jej talencie słyszy się od dawna. Jednak jakoś mało go widać. Na szczęście mijający właśnie rok 2009 pozwolił aktorce rozwinąć skrzydła. Ania brawurowo podbiła cały polski show-biznes! I równie brawurowo pokonała wielka przegraną Nataszę Urbańską, zdobywając Kryształową Kulę w "Tańcu z gwiazdami". Na dokładkę Ania jest właśnie w udanym związku i niczego jej nie brak.

Czytaj dalej >>>


Ślub Kazimierza Marcinkiewicza i Isabel

Oszalały z miłości Kazimierz Marcinkiewicz - to był długo temat numer jeden. Gdy odkryto, kim jest Isabel, zainteresowanie życiem pary sięgnęło zenitu. Na nasze szczęście młoda ukochana byłego premiera nie stroniła specjalnie od mediów, a czyhający na nią dziennikarze nawet ją cieszyli. Para - już jako małżeństwo - udzieliła także wspólnego wywiadu, suto okraszonego pięknymi zdjęciami wykonanymi w Wenecji. To, czego nie pokazały gazety, Isabel zdradzała regularnie na swoim blogu.

Czytaj dalej >>>


Romans państwa Łapickich

O ile romans Kazimierza i Isabel był dość kontrowersyjny, o tyle to, co stało się między Andrzejem Łapickim a 60 lat młodszą Kamila Mścichowską, to prawdziwy szok! Młoda teatrolog poderwała swojego starszego o sześć dekad męża, zyskała prawo do jego dorobku artystycznego, jest także główna spadkobierczynią. Nietrudno się domyślić, że wielu nie wierzy w szczerość uczuć 25-latki, inni z kolei donoszą, że Kamila zawsze wiązała się ze znacznie starszymi mężczyznami, jednak to jest jej rekord. Trudno będzie go pobić.

Czytaj dalej >>>


Alicja Bachleda-Curuś usidliła Colina Farrella

Skoro jesteśmy przy romansach, należy wspomnieć o tym, że Alicja Bachleda-Curuś urodziła dziecko Colinowi Farrelowi. Hollywoodzki gwiazdor, znany z rozwiązłości i pijackich wybryków, wyraźnie się przy naszej Ali uspokoił. Para szuka właśnie odpowiednio luksusowego lokum, a mały Tadeusz Henry pięknie rośnie.

Czytaj dalej >>>


Chylińska robi disco

Wydarzenie dość świeże, bo krążek ukazał się kilka tygodni temu. I od razu wywołał wielkie kontrowersje! Rockowa artystka o niesamowitym głosie nagrała bowiem płytę z gatunku disco. Fani talentu Agnieszki od razu oskarżyli ją o sprzedawanie się, a sama gwiazda dostaje podobno szału, jak ktoś skrytykuje w jej obecności "Modern rocking". Rozpętała się jednocześnie dyskusja, czy artysta może tak potraktować swoich fanów, czy jest im winien wierność, czy ma prawo tak manewrować swoją muzyką, by czasem wykonać krok w tył (za taki uważa się właśnie porzucenie rocka na rzecz tanecznych rytmów).