Górniak się nie maluje
18 grudnia 2009"Mam nadzieję, że bez makijażu nikt mnie nie pozna" - powiedziała Edyta Górniak "Gwiazdom", czyli dodatkowi "Faktu", który w całości poświęcony jest życiu gwiazd show-biznesu. Kiedy i gdzie chciałaby się ukryć diwa? Na co dzień, by nikt nie rozpoznał jej, gdy idzie do sklepu.