Zaczniemy z grubej rury. Oto subtelna Małgosia Foremniak i jej zgrabna pierś. Nie możemy się nadziwić, że kobieta w wieku Małgosi ma ciało niczym nastolatka. W obliczu tego, jak Foremniak się prezentuje, róznica wieku między nią a jej młodym ukochanym Rafałem Maserakiem to tylko mało istotna dana w metryce.

Reklama

Czytaj dalej >>>Teraz czas na samozwańczą kandydatkę na naczelna skandalistkę RP, Gosię Andrzejewicz, która wszelkimi sposobami próbuje ściągnąć na siebie uwagę mediów. Tym razem zastosowała chwyt na brak stanika…

Czytaj dalej >>>…a gdy się odwróciła, stało się jasne, że do chwytu na brak stanika dodała chwyt na gołe pośladki. Chyba nie słyszała, iż najmniej widoczna pod ubraniem jest bielizna w kolorze skóry.

Czytaj dalej >>>Niemal do łez rozbawiła nas wpadka Marii Wiktorii Wałęsy. To zdarzenie z gatunku "Tata nie wie, że…". Na jednej z imprez dorosła i samodzielna prezydentówna chowała przed fotoreporterami palonego papierosa. Niestety, przechytrzyło ją lustro.

Czytaj dalej >>>Brak stanika na pewno był tu celowy, jednak noszenie bielizny to sprawa dość ważna. Gwiazdy chcące zwrócić na siebie uwagę „zapominają” o niej i mamy takie oto fotki z prześwitującym biustem. Tu Ania Mucha.

Czytaj dalej >>>Reklama

Edyta Herbuś, choć jest ucieleśnieniem marzeń niejednego mężczyzny, to skromna dziewczyna, która poza sceną czy estradą nie przesadza z długością spódniczek. Dlatego rzadko zdarzają się jej garderobianej wpadki. Mimo to raz pokazała za dużo. Oczywiście, jak na nią.

Czytaj dalej >>>Taniec przechytrzył już niejednego, a „Taniec z gwiazdami” to już w ogóle. Doświadczyła tego nie tylko Małgosia Foremniak, ale i jej koleżanka po fachu Małgosia Socha. Złota sukienka, w której tańczyła z Robertem Kochankiem, spłatała jej złośliwego figla i wypuściła na wolność pierś.

Zdjęcia tutaj.