Żona znanego aktora Jacka Rozenka już od kilku miesięcy prowadzi magazyn "Perfekcyjna Pani Domu" w kierowanej do kobiet stacji TVN Style. Polki od razu ją pokochały, a wysoka oglądalność sprawiła, że podjęto decyzję, iż już od września program Małgorzaty zagości na głównej antenie TVN. Przez wakacje telewizja powtórzy nagrane wcześniej odcinki, jesienią zobaczymy zupełnie nowy materiał.

Reklama

Jak udało się dowiedzieć Faktowi, stacja bardzo wierzy w Rozenek, a wiele osób twierdzi nawet, że to ona będzie wkrótce jedną z największych gwiazd TVN. Dlaczego? Nie dość, że Małgorzata świetnie wygląda w telewizji to na co dzień jest mamą dwóch synów i wzorową żoną. Do tego jest też odważna i głośno mówi o tym, że jej dzieci przyszły na świat dzięki metodzie in vitro, a bycie gospodynią nie jest niczym gorszym czy wstydliwym.

U nas jest duży brak wiary w siebie wśród kobiet. Pani domu to wstydliwy tytuł czego ja zupełnie nie rozumiem. Mam nadzieję, że dzięki mojemu programowi kobiety, które siedzą w domu, wychowują dzieci z dumą będę mówiły, że są paniami domu. To jest praca jak każda inna, naprawdę ciężka i w ogóle nieopłacana – powiedziała Faktowi.

Wszystko wskazuje na to, że program Rozenek zastąpi poniedziałkowe show Szymona Majewskiego.

>>>Czytaj także: Górniak podrabia Rihannę