Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Juror "MasterChef": Z Magdą nie zawsze się zgadzaliśmy

5 października 2012, 11:55
Dlaczego warto oglądać polską edycję „MasterChefa”? "Mamy tutaj ludzi, którzy w swoich kuchniach potrafili wyczarować smaczne dania, bez odwiedzania wykwintnych restauracji, bez wyjeżdżania za granicę. Drugim powodem jest obserwowanie, jak amator, który miał tylko pasję i chęć do poszerzania wiedzy rozwija się, robi coraz bardziej wymyślne dania. Warto też oglądać „MasterChefa” dla gości - ekspertów kulinarnych światowej sławy (przyp. red. Rick Stein, Joe Bastianich), którzy bardzo dobrze oceniali potrawy przygotowywane przez naszych uczestników. Kiedy rozmawiałem z nimi za kulisami naprawdę bardzo pozytywnie wypowiadali się o naszych uczestnikach."
Dlaczego warto oglądać polską edycję „MasterChefa”? "Mamy tutaj ludzi, którzy w swoich kuchniach potrafili wyczarować smaczne dania, bez odwiedzania wykwintnych restauracji, bez wyjeżdżania za granicę. Drugim powodem jest obserwowanie, jak amator, który miał tylko pasję i chęć do poszerzania wiedzy rozwija się, robi coraz bardziej wymyślne dania. Warto też oglądać „MasterChefa” dla gości - ekspertów kulinarnych światowej sławy (przyp. red. Rick Stein, Joe Bastianich), którzy bardzo dobrze oceniali potrawy przygotowywane przez naszych uczestników. Kiedy rozmawiałem z nimi za kulisami naprawdę bardzo pozytywnie wypowiadali się o naszych uczestnikach." / TVN
Michel Moran jest jednym z jurorów kulinarnego show stacji TVN, "MasterChef". W wywiadzie dotyczącym pracy na planie tej produkcji wyznał, że choć jury zazwyczaj świetnie się dogadywało, to on i Magda Gessler nie zawsze się ze sobą zgadzali.
Reklama
Reklama
Tematy:
program kuchnia wywiad TVN show magdagessler Michel Moran Masterchef uczestnik gotowanie
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • PapaSmef
  2013-08-16 18:36
  Michel Moron hahahahahahaha
  0
  zgłoś
 • JustanotherLoco
  2012-10-08 09:29
  Geslerowa się zmieniła na dive wielką, sodowa jej uderzyła do głowy widać to zwłaszcza w "Kuchenne rewolucje". Ta czarna to ja niewiem kto to jest pewnie dziewczyne wepchneli w program po znajomosci, a ten francuzik to pierwszy lepszy wlasciciel restauracji (chyba ma tylko jedna co pamietam). Ale program fajny nawet
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama