Pani Skalska (Agnieszka Dygant) nie straci ani odrobiny swojej życiowej energii. Ciąża będzie jej służyć do tego stopnia, że postanowi wykorzystać swoją energię na zabawę w swatkę. Jej celem będzie zbliżenie do siebie Karoliny (Tamara Arciuch) i Konrada (Adam Ferency), których znajomość zobaczymy w zupełnie nowej i zaskakującej odsłonie. Atrakcji przysporzy sobie również sama Frania, spekulując na temat domniemanego romansu Maksa (Tomasz Kot) z tajemniczym „seksownym kociakiem”.

Reklama

Maks będzie szukał nowych pomysłów na produkcje, które okażą się hitem, a tymczasem babcia Frani, Apolonia Maj (Krystyna Rutkowska-Ulewicz) odkryje w sobie talent do pisania scenariuszy.

Na planie serialu znów pojawią się gwiazdy. Tym razem zobaczymy Beatę Kozidrak, Annę Korcz i Magdalenę Różdżkę. W roli roztargnionej fryzjerki ponownie wcieli się Edyta Olszówka. Pojawi się również wyczekiwany od 9. sezonów ojciec Frani, którego zagra Marian Opania. Ciekawostką będzie również, to, że w jednym z odcinków w roli gościnnej zobaczymy samą Agnieszką Dygant.

"Ostatnie odcinki „Niani” z pewnością nie powinny umknąć uwadze jej wiernych fanów. To dla nich przygotowaliśmy dodatkowy - wyjątkowy odcinek, który nie będzie adaptacją amerykańskiej wersji, a naszym autorskim pomysłem." – mówi Maria Czech, producentka serialu. - "Ale to nie koniec. Mamy jeszcze w zanadrzu jedną niespodziankę – książkę, która opowie o tym wszystkim, czego przez cztery lata nie było widać na ekranie, a co fascynuje miłośników serialu. Nie chcemy jednak zdradzać jeszcze szczegółów obu pomysłów, niech apetyt rośnie w miarę oglądania kolejnych odcinków >>Niani<<".– dodaje.