"Niania" w Rosji! Amerykański przebój telewizyjny ("The Nanny") - znany widzom Polsatu pod nazwą "Pomoc domowa" - doczekał się także rosyjskiej wersji.

Reklama

Gdy pewna młoda ekspedientka z Moskwy dostaje posadę niani w rodzinie bogatego producenta muzycznego, wszyscy spodziewają się komedii pełnej nieprawdopodobnych sytuacji, a rozpoczyna się też romans. Nieprawdopodobny? Vika i Maxim należą do dwóch różnych światów, ale to najlepsze, co mogło im się przydarzyć – on przyjmuje ją do pracy, a ona odmienia na lepsze życie jego i całej rodziny.

Rosyjska "Niania" ("Moya Prekrasnaya Nyanya") została wyprodukowana w 2004 roku. Polsat będzie ją nadawał od 1 grudnia w dni powszednie o 13.00 (po dwa odcinki). Stacja pokazywała niegdyś oryginalną, amerykańską wersję produkcji. Polskiej adaptacji podjęła się telewizja TVN – która realizowała sitom z Agnieszką Dygant między 2005 a 2009 rokiem (dziewięć sezonów).

Czy Anastasia Zavorotnyuk okaże się równie żywiołowa i dowcipna jak Fran Drescher – gwiazda pierwowzoru tej popularnej serii komediowej?