Magazyn śniadaniowy "Dzień dobry TVN", emitowany codziennie na antenie TVN od 2005 r., od lat cieszy sią ogromną popularnością wśród widzów. Podobnie jak jego prowadzący, czyli m.in. Dorota Wellman, Marcin Prokop czy Ewa Drzyzga. Niebawem dołączy do nich nowa para.

Reklama

"Dzień dobry TVN" od prawie 20 lat na antenie

Pierwsze wydanie "Dzień dobry TVN", programu z rozmowami na żywo z gośćmi zaproszonymi do studia, relacjami reporterów, kącikiem kulinarnym czy lajfstajlowym, zostało nadane 3 września 2005 r., a poprowadzili je Kinga Rusin i Marcin Meller. W premierowym wydaniu relacje zza kulis festiwalu w Sopocie przedstawili Magda Mołek i Olivier Janiak.

Od tego czas na kanapie prowadzących zasiadło wiele doskonale znanych dziś twarzy. W czerwcu 2023 r. z programem pożegnali się Andrzej Sołtysik, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Filip Chajzer.

Obecnie DDTVN prowadzą prowadzą trzy duety: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Niebawem to grono się powiększy.

"Dzień dobry TVN" i nowy duet prowadzących

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, stacja TVN kończy poszukiwania nowego duetu prowadzących "Dzień dobry TVN". Nowa para gospodarzy dołączy do ekipy programu już w listopadzie.

Jak na razie wielką niewiadomą jest, kto to będzie. Wiadomo, że wśród najczęściej typowanych kandydatów są Marzena Rogalska, była prowadząca konkurencyjny program "Pytanie na śniadanie" emitowany na antenie TVP2, a także jedna z prowadzących talk-show "Miasto kobiet" na antenie TVN Style oraz Hubert Urbański.

- Jesteśmy po próbach kamerowych. Do końca miesiąca zapadnie decyzja czy będziemy mieć czwartą parę prowadzących "Dzień dobry TVN" i kto ją stworzy. Nowi prowadzący dołączą do zespołu w listopadzie – przekazała portalowi Wirtualnemedia.pl Lidia Kazen, dyrektorka kanału TVN.

Dyrektorka potwierdziła, że w zdjęciach próbnych wziął udział Hubert Urbański, prowadzący w stacji TVN teleturniej "Milionerzy", który w przeszłości również współprowadził "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP2.

Hubert Urbański jest poważnym kandydatem na nowego prowadzącego "Dzień dobry TVN" / TVN / Cezary Piwowarski