Akcja serialu rozgrywa się na tytułowej wyspie, a główną bohaterką jest Abby Mills, która przyjechała na wesele swojego przyjaciela z dzieciństwa, Henry'ego Dunna. Podczas przygotowań do ślubu dochodzi do tajemniczych morderstw dokonanych na kolejnych weselnikach.

Reklama

Nieźle rozpoczynająca się "Wyspa Harpera" (pokazywana aktualnie w AXN) z każdym odcinkiem coraz bardziej przypomina horror nienajlepszego sortu. Uzbrojeni po zęby bohaterowie odbezpieczają broń za każdym razem, gdy usłyszą szmer, jednak gdy zjawia się morderca wszyscy uciekają (w najciemniejsze i najbardziej niebezpieczne z dostępnych miejsce), z wyjątkiem jedynego nieuzbrojonego członka grupy, który natychmiast zostaje wypatroszony przez mordercę. Mimo to serial może wciągnąć widzów, którzy najpierw zadają sobie pytanie "kto zabił?", by potem, gdy jest to już jasne dręczyć się pytaniem "w jakim celu?".

W rolach głównych w serialu wystąpili: Elaine Cassidy w roli Abby Mils, Katie Cassidy w roli Trish Wellington (panny młodej), oraz Christopher Gorham w roli Henry'ego Dunna (pana młodego).